Hopp til hovedinnhold Hopp til søkeboks Hopp over båndkommandoer Logg på
 

Om HiM​​o​l​de​ / Aktuelt / For ansa​tte / For studentene / Biblioteket / Kontakt oss ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

AAANormalvisningKontrastvisning Nettstedkart
Norske sider
Engelske sider

Ansattsøk

​​​​​​​​​​​​​​​​

 Ansattsøk

Telefonliste
Navn
Stilling
Enhet
Telefon
E-post
Alfred Streng FørsteamanuensisAvd. for økonomi og samfunnsvitenskap+4771214227Alfred.Streng@himolde.no
Anastasiya Karalkova StipendiatAvd. for logistikkAnastasiya.Karalkova@himolde.no
Anette Kristin Myrstad RådgiverStudiekontor+4771214105Anette.Myrstad@himolde.no
Anita Nilsen HøgskolelektorAvd. for helse- og sosialfag+4771195791Anita.Nilsen@himolde.no
Ann Helen Muren FørstekonsulentStudiekontor+4771214111Ann.H.Muren@hiMolde.no
Anne Grete Rønneberg RenholderRenholdAnne.G.Ronneberg@hiMolde.no
Anne Gutteberg HøgskolelektorAvd. for helse- og sosialfag+4771195761Anne.Gutteberg@hiMolde.no
Anne Karin Wallace HøgskolelektorAvd. for logistikk+4771214243Anne.K.Wallace@hiMolde.no
Anne Line Hoemsnes Fure FørstekonsulentØkonomi- og personalkontoret+4771214149Anne.L.H.Fure@hiMolde.no
Anne Lorentzen RenholderRenholdAnne.Lorentzen@hiMolde.no
Anne Madeleine Botslangen FørsteamanuensisAvd. for helse- og sosialfag+4771214043Anne.Botslangen@hiMolde.no
Anne Margrethe Løvold OveringeniørIT-senter+4771214173Anne.M.Lovold@hiMolde.no
Anne Marie Mork Rokstad Førsteamanuensis IIAvd. for helse- og sosialfag+4771195786Anne.M.M.Rokstad@himolde.no
Anne-Berit Fillingsnes HøgskolelektorAvd. for helse- og sosialfag+4771214028Anne.B.Fillingsnes@himolde.no
Arild Hervik ProfessorAvd. for logistikk+4771214246Arild.Hervik@hiMolde.no
Arild Hoff FørsteamanuensisAvd. for logistikk+4771214202Arild.Hoff@hiMolde.no
Arild Johan Waagbø JournalistHøgskolen i Molde+4771195796Arild.J.Waagbo@himolde.no
Arnt Sture Buvik ProfessorAvd. for logistikk+4771214235Arnt.Buvik@hiMolde.no
Asmund Olstad ProfessorAvd. for logistikk+4771214218Asmund.Olstad@hiMolde.no
Atle Ødegård ProfessorAvd. for helse- og sosialfag+4771214014Atle.Odegard@hiMolde.no
Aud Jorun Orøy FørsteamanuensisAvd. for helse- og sosialfag+4771214016Aud.J.Oroy@hiMolde.no
Aud Synnøve Fylling RådgiverStudiekontor+4771214107Aud.Fylling@hiMolde.no
Axel Patrick Merkel StipendiatAvd. for logistikk+4771214262Axel.P.Merkel@himolde.no
Beinta i Jakupsstovu FørsteamanuensisAvd. for økonomi og samfunnsvitenskap+4771214208Beinta.Jakupsstovu@hiMolde.no
Bella Belerivana Nujen StipendiatAvd. for logistikk+4771195766Bella.B.Nujen@himolde.no
Bente Brevik Lindset FørstekonsulentStudiekontor+4771214117Bente.Lindset@hiMolde.no
Bente Dale Malones HøgskolelektorAvd. for helse- og sosialfag+4771214251Bente.D.Malones@hiMolde.no
Berg Bjørn FørsteamanuensisAvd. for økonomi og samfunnsvitenskapBjorn.Berg@himolde.no
Berit Irene Helgheim FørsteamanuensisAvd. for logistikk+4771214261Berit.I.Helgheim@hiMolde.no
Berit Svendsvik KontorsjefAvd. for økonomi og samfunnsvitenskap+4771214164Berit.Svendsvik@hiMolde.no
Beth Helen Tomren Løken
Birnir Egilsson StipendiatAvd. for logistikk+4771195768Birnir.Egilsson@himolde.no
Bjørg Stavik FørstekonsulentStudiekontor+4771214123Bjorg.Stavik@hiMolde.no
Bjørn Guvåg FørsteamanuensisAvd. for økonomi og samfunnsvitenskap+4771214214Bjorn.Guvag@hiMolde.no
Bjørn Jæger FørsteamanuensisAvd. for logistikk+4771214217Bjorn.Jager@himolde.no
Bjørn Oddmar Berg FørsteamanuensisAvd. for økonomi og samfunnsvitenskapBjorn.O.Berg@himolde.no
Bjørnar Aas Førsteamanuensis IIAvd. for logistikkBjornar.Aas@hiMolde.no
Britt Mari Olsen HøgskolelektorAvd. for helse- og sosialfag+4771214069Britt.Olsen@hiMolde.no
Cecilie Katrine Utheim Grønvik FørstelektorAvd. for helse- og sosialfag+4771214072Cecilie.Gronvik@hiMolde.no
Christos Anagnostopoulos FørsteamanuensisAvd. for økonomi og samfunnsvitenskap+4771195823Christos.Anagnostopoulos@himolde.no
Claudine Skaret HøgskolelektorAvd. for helse- og sosialfag+4771195792Claudine.Skaret@himolde.no
Dag Harald Claes Dag.H.Claes@himolde.no
Dag Magne Berge FørsteamanuensisAvd. for økonomi og samfunnsvitenskap+4771214296Dag.M.Berge@hiMolde.no
Deodat Edward Mwesiumo StipendiatAvd. for logistikk+4771195813Deodat.E.Mwesiumo@himolde.no
Dordi Smiseth Dordi.Smiseth@himolde.no
Eddie Flatmo Rekdal FørstelektorAvd. for økonomi og samfunnsvitenskap+4771214204Eddie.Rekdal@hiMolde.no
Edny Leikvoll FørstekonsulentStudiekontor+4771214168Edny.Leikvoll@himolde.no
Edoardo Marcucci ProfessorAvd. for logistikk+4771214221Edoardo.Marcucci@himolde.no
Eleni Thalassinou RenholderRenholdEleni.Thalassinou@himolde.no
Elfrid Oddny Måløy HøgskolelektorAvd. for helse- og sosialfag+4771214067Elfrid.Maloy@hiMolde.no
12345
Sist oppdatert: 03.09.2015 11:28:13
Dele innhold