Hopp til hovedinnhold Hopp til søkeboks Hopp over båndkommandoer Logg på
 

Om HiM​​o​l​de​ / Aktuelt / For ansa​tte / For studentene / Biblioteket / Kontakt oss ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

AAANormalvisningKontrastvisning Nettstedkart
Norske sider
Engelske sider

Ansattsøk

​​​​​​​​​​​​​​​​

 Ansattsøk

Telefonliste
Navn
Stilling
Enhet
Telefon
E-post
Amdam Elisabeth Finnøy SeniorrådgiverStudiekontor+4771214031Elisabeth.F.Amdam@hiMolde.no
Anagnostopoulos Christos FørsteamanuensisAvd. for økonomi og samfunnsvitenskap+4771195823Christos.Anagnostopoulos@himolde.no
Andestad Tore HøgskolelektorAvd. for helse- og sosialfagTore.Andestad@hiMolde.no
Angel Sanne ProfessorAvd. for helse- og sosialfagSanne.Angel@himolde.no
Aravazhi Agaraoli Vitenskapelig assistenAvd. for logistikk+4771195815Agaraoli.Aravazhi@himolde.no
Arntzen Halvard FørsteamanuensisAvd. for logistikk+4771214215Halvard.Arntzen@hiMolde.no
Bach Terje StipendiatAvd. for logistikk+4771214073Terje.Bach@hiMolde.no
Bachmann Liv HøgskolelektorAvd. for helse- og sosialfag+4771214092Liv.Bachmann@himolde.no
Bakken Hege HøgskolelektorAvd. for helse- og sosialfag+4771214037Hege.Bakken@hiMolde.no
Ben Ahmed Mohamed StipendiatAvd. for logistikk+4771195735Mohamed.B.Ahmed@himolde.no
Bentsen Håkon StipendiatAvd. for logistikk+4771195831Hakon.Bentsen@himolde.no
Berg Ole Kristian Hoemsnes StipendiatAvd. for helse- og sosialfag+4771195771Ole.K.H.Berg@himolde.no
Berge Dag Magne FørsteamanuensisAvd. for økonomi og samfunnsvitenskap+4771214296Dag.M.Berge@hiMolde.no
Bergsvik Gunn Harriet Dahle RådgiverStudiekontor+4771214046Gunn.H.D.Bergsvik@himolde.no
Bergum Inger Elisabeth HøgskolelektorAvd. for helse- og sosialfag+4771214259Inger.E.Bergum@hiMolde.no
Bjarnar Ove ProfessorAvd. for økonomi og samfunnsvitenskap+4771214034Ove.Bjarnar@himolde.no
Bjørkly Stål Kapstø ProfessorAvd. for helse- og sosialfag+4771214012Stal.Bjorkly@hiMolde.no
Bjørkly Tarjei Ytrehus HøgskolelektorEUVTarjei.Y.Bjorkly@himolde.no
Blåsberg Marius Kjørnes Lærling ITIT-senter+4771195762Marius.K.Blasberg@himolde.no
Borgestrand Karin Karlsen FørstekonsulentØkonomi- og personal+4771214146Karin.K.Borgestrand@himolde.no
Botslangen Anne Madeleine FørsteamanuensisAvd. for helse- og sosialfag+4771214043Anne.Botslangen@hiMolde.no
Brakstad Ragnhild Oddrun Ekren SeniorrådgiverStudiekontor+4771214108Ragnhild.O.Brakstad@hiMolde.no
Brask Ole David FørstelektorAvd. for helse- og sosialfag+4771214047Ole.D.Brask@hiMolde.no
Bromstad Thrine Marie Nøst HøgskolelærerAvd. for helse- og sosialfag+4771214247thrine.m.n.bromstad@himolde.no
Brøyn Timo Peder BiblioteksjefBibliotek+4771214158Timo.Broyn@himolde.no
Bråthen Svein DekanAvd. for logistikk+4771214297Svein.Brathen@hiMolde.no
Bugge Signe Williamsen SeniorrådigverStudiekontor+4771214104Signe.W.Bugge@himolde.no
Buvik Arnt Sture ProfessorAvd. for logistikk+4771214235Arnt.Buvik@hiMolde.no
Bøhle Kari StipendiatAvd. for helse- og sosialfag+4771195829Kari.Bohle@himolde.no
Bøyum-Folkeseth Linda HøgskolelektorAvd. for økonomi og samfunnsvitenskap+4771214256Linda@hiMolde.no
Bøyum-Folkeseth Odd Anders FørsteamanuensisAvd. for økonomi og samfunnsvitenskap+4771214237Odd.A.Boyum-Folkeseth@hiMolde.no
Chan Garrett Førsteamanuensis IIAvd. for helse- og sosialfagGarrett.Chan@himolde.no
Claes Dag Harald Professor IIAvd. for økonomi og samfunnsvitenskapDag.H.Claes@himolde.no
Dale Karl Yngvar FørsteamanuensisAvd. for helse- og sosialfag+4771214057Karl.Y.Dale@himolde.no
Danielsen Ketil FørsteamanuensisAvd. for logistikk+4771214212Ketil.Danielsen@hiMolde.no
Dolles Harald ProfessorAvd. for økonomi og samfunnsvitenskap+4771214085Harald.Dolles@himolde.no
Egilsson Birnir HøgskolelektorAvd. for økonomi og samfunnsvitenskap+4771195768Birnir.Egilsson@himolde.no
Eide Jan Ragnvald RådgiverHøgskolen i Molde+4771214109Jan.R.Eide@himolde.no
Eines Trude Fløystad FørsteamanuensisAvd. for helse- og sosialfag+4771214075Trude.F.Eines@hiMolde.no
Ekeland Tor-Johan Professor IIAvd. for helse- og sosialfagTor-Johan.Ekeland@himolde.no
Eliassen Jens-Eric FørsteamanuensisAvd. for logistikk+4771214077Jens-Eric.Eliassen@himolde.no
Emblemsvåg Jan Førsteamanuensis IIAvd. for logistikkJan.Emblemsvag@himolde.no
Engeli May Christin FørstekonsulentStudiekontor+4771214171May.Engeli@hiMolde.no
Engelseth Per ProfessorAvd. for logistikk+4771214068Per.Engelseth@himolde.no
Fillingsnes Anne-Berit HøgskolelektorAvd. for helse- og sosialfag+4771214028Anne.B.Fillingsnes@himolde.no
Fluttert Frans Førsteamanuensis IIAvd. for helse- og sosialfagFrans.Fluttert@himolde.no
Fominykh Mikhail Førsteamanuensis IIAvd. for logistikk+4748603627Mikhail.Fominykh@himolde.no
Fredheim Terje Førsteamanuensis IIAvd. for helse- og sosialfagTerje.Fredheim@himolde.no
Frisvoll Inger Cecilie StipendiatAvd. for økonomi og samfunnsvitenskap+4771214268Inger.Cecilie.Frisvoll@himolde.no
Fure Anne Line Hoemsnes FørstekonsulentØkonomi- og personal+4771214149Anne.L.H.Fure@hiMolde.no
12345
Sist oppdatert: 03.09.2015 11:28:13
Dele innhold