Hopp til hovedinnhold Hopp til søkeboks Hopp over båndkommandoer Logg på
logo

About HiM​​o​l​de​ / News / For Staff / For Students / Library / Contact Us ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Staff search

Telefonliste
Navn
Position
Department
Phone
eMail
Alfred Streng Associate ProfessorFaculty of Business Administration and Social Sciences+4771214227Alfred.Streng@himolde.no
Anette Kristin Myrstad AdviserOffice of Studies and Academic Affairs+4771214105Anette.Myrstad@himolde.no
Anita Nilsen LecturerFaculty of Health Sciences and Social Care+4771195791Anita.Nilsen@himolde.no
Ann Helen Muren Higher Executive OfficerOffice of Studies and Academic Affairs+4771214111Ann.H.Muren@hiMolde.no
Anne Grete Rønneberg CleanerRenholdAnne.G.Ronneberg@hiMolde.no
Anne Gutteberg LecturerFaculty of Health Sciences and Social Care+4771195761Anne.Gutteberg@hiMolde.no
Anne Karin Wallace LecturerFaculty of Logistics+4771214243Anne.K.Wallace@hiMolde.no
Anne Line Hoemsnes Fure Higher Executive OfficerØkonomi- og personalkontoret+4771214149Anne.L.H.Fure@hiMolde.no
Anne Lorentzen CleanerRenholdAnne.Lorentzen@hiMolde.no
Anne Madeleine Botslangen LecturerFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214043Anne.Botslangen@hiMolde.no
Anne Margrethe Løvold Head EngineerIT-department+4771214173Anne.M.Lovold@hiMolde.no
Anne Marie Mork Rokstad Associate ProfessorFaculty of Health Sciences and Social Care+4771195786Anne.M.M.Rokstad@himolde.no
Anne-Berit Fillingsnes LecturerFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214028Anne.B.Fillingsnes@himolde.no
Arild Hervik Professor IIFaculty of Logistics+4771214246Arild.Hervik@hiMolde.no
Arild Hoff Associate ProfessorFaculty of Logistics+4771214202Arild.Hoff@hiMolde.no
Arild Johan Waagbø JournalistHøgskolen i Molde+4771195796Arild.J.Waagbo@himolde.no
Arnt Sture Buvik ProfessorFaculty of Logistics+4771214235Arnt.Buvik@hiMolde.no
Asmund Olstad ProfessorFaculty of Logistics+4771214218Asmund.Olstad@hiMolde.no
Atle Ødegård ProfessorFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214014Atle.Odegard@hiMolde.no
Aud Jorun Orøy LecturerFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214016Aud.J.Oroy@hiMolde.no
Aud Synnøve Fylling AdviserOffice of Studies and Academic Affairs+4771214107Aud.Fylling@hiMolde.no
Axel Patrick Merkel PhD CandidateFaculty of Logistics+4771214262Axel.P.Merkel@himolde.no
Beinta i Jakupsstovu Associate ProfessorFaculty of Business Administration and Social Sciences+4771214208Beinta.Jakupsstovu@hiMolde.no
Bella Belerivana Nujen PhD CandidateFaculty of Logistics+4771195766Bella.B.Nujen@himolde.no
Bente Brevik Lindset Higher Executive OfficerOffice of Studies and Academic Affairs+4771214117Bente.Lindset@hiMolde.no
Bente Dale Malones LecturerFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214251Bente.D.Malones@hiMolde.no
Berit Irene Helgheim Associate ProfessorFaculty of Logistics+4771214261Berit.I.Helgheim@hiMolde.no
Berit Svendsvik Head of OfficeFaculty of Business Administration and Social Sciences+4771214164Berit.Svendsvik@hiMolde.no
Beth Helen Tomren Løken LecturerFaculty of Health Sciences and Social Care
Birnir Egilsson PhD CandidateFaculty of Logistics+4771195768Birnir.Egilsson@himolde.no
Bjørg Stavik Higher Executive OfficerOffice of Studies and Academic Affairs+4771214123Bjorg.Stavik@hiMolde.no
Bjørn Guvåg Associate ProfessorFaculty of Business Administration and Social Sciences+4771214214Bjorn.Guvag@hiMolde.no
Bjørn Jæger Associate ProfessorFaculty of Logistics+4771214217Bjorn.Jager@himolde.no
Bjørnar Aas Associate Professor IIFaculty of LogisticsBjornar.Aas@hiMolde.no
Britt Mari Olsen PhD CandidateFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214069Britt.Olsen@hiMolde.no
Cecilie Katrine Utheim Grønvik LecturerFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214072Cecilie.Gronvik@hiMolde.no
Christos Anagnostopoulos Associate ProfessorFaculty of Business Administration and Social Sciences+4771195823Christos.Anagnostopoulos@himolde.no
Claudine Skaret College TeacherFaculty of Health Sciences and Social Care+4771195792Claudine.Skaret@himolde.no
Dag Harald Claes Professor IIFaculty of Logistics
Dag Magne Berge Associate ProfessorFaculty of Business Administration and Social Sciences+4771214296Dag.M.Berge@hiMolde.no
Deodat Edward Mwesiumo PhD CandidateFaculty of Logistics+4771195813Deodat.E.Mwesiumo@himolde.no
Dordi SmisethHigher Executive OfficerLibrary+4771195758Dordi.Smiseth@himolde.no
Eddie Flatmo Rekdal Assistant ProfessorFaculty of Business Administration and Social Sciences+4771214204Eddie.Rekdal@hiMolde.no
Edoardo Marcucci ProfessorFaculty of Logistics+4771214221+4771214221
Eleni Thalassinou CleanerRenholdEleni.Thalassinou@himolde.no
Elfrid Oddny Måløy LecturerFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214067Elfrid.Maloy@hiMolde.no
Elin Mordal PhD CandidateFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214025Elin.Mordal@hiMolde.no
Elisabeth Finnøy Amdam Senior AdviserOffice of Studies and Academic Affairs+4771214031Elisabeth.F.Amdam@hiMolde.no
Elisabeth Helen Indergård Higher Executive OfficerHøgskolen i Molde+4771214119Elisabeth.Indergard@hiMolde.no
Elisabeth Willumsen Professor IIFaculty of Health Sciences and Social Care+4771195769Elisabeth.Willumsen@himolde.no
12345
Last updated: 22.05.2015 08:03:47
Dele innhold