Hopp til hovedinnhold Hopp til søkeboks Hopp over båndkommandoer Logg på
logo

About HiM​​o​l​de​ / News / For Staff / For Students / Library / Contact Us ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Staff search

Telefonliste
Navn
Position
Department
Phone
eMail
Amdam Elisabeth Finnøy Senior AdviserOffice of Studies and Academic Affairs+4771214031Elisabeth.F.Amdam@hiMolde.no
Anagnostopoulos Christos Associate ProfessorFaculty of Business Administration and Social Sciences+4771195823Christos.Anagnostopoulos@himolde.no
Andestad Tore Lecturer IIFaculty of Health Sciences and Social CareTore.Andestad@hiMolde.no
Angel Sanne ProfessorFaculty of Health Sciences and Social CareSanne.Angel@himolde.no
Aravazhi Agaraoli Faculty of Logistics+4771195815Agaraoli.Aravazhi@himolde.no
Arntzen Halvard Associate ProfessorFaculty of Logistics+4771214215Halvard.Arntzen@hiMolde.no
Bach Terje LecturerFaculty of Logistics+4771214073Terje.Bach@hiMolde.no
Bachmann Kari ElisabethFaculty of Business Administration +47 71 21 42 77kari.bachmann@himolde.no
Bachmann Liv LecturerFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214092Liv.Bachmann@himolde.no
Bakken Hege LecturerFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214037Hege.Bakken@hiMolde.no
Ben Ahmed Mohamed PhD CandidateFaculty of Logistics+4771195735Mohamed.B.Ahmed@himolde.no
Bentsen Håkon PhD CandidateFaculty of Logistics+4771195831Hakon.Bentsen@himolde.no
Berg Ole Kristian Hoemsnes PhD CandidateFaculty of Health Sciences and Social Care+4771195771Ole.K.H.Berg@himolde.no
Berge Dag Magne Associate ProfessorFaculty of Business Administration and Social Sciences+4771214296Dag.M.Berge@hiMolde.no
Bergsvik Gunn Harriet Dahle AdviserOffice of Studies and Academic Affairs+4771214046Gunn.H.D.Bergsvik@himolde.no
Bergum Inger Elisabeth LecturerFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214259Inger.E.Bergum@hiMolde.no
Bjarnar Ove ProfessorFaculty of Business Administration and Social Sciences+4771214034Ove.Bjarnar@himolde.no
Bjørkly Stål Kapstø ProfessorFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214012Stal.Bjorkly@hiMolde.no
Bjørkly Tarjei Ytrehus LecturerTarjei.Y.Bjorkly@himolde.no
Blåsberg Marius Kjørnes Apprentice ITIT-department+4771195762Marius.K.Blasberg@himolde.no
Borgestrand Karin Karlsen Higher Executive OfficerØkonomi- og personalkontoret+4771214146Karin.K.Borgestrand@himolde.no
Botslangen Anne Madeleine LecturerFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214043Anne.Botslangen@hiMolde.no
Brakstad Ragnhild Oddrun Ekren Senior AdviserOffice of Studies and Academic Affairs+4771214108Ragnhild.O.Brakstad@hiMolde.no
Brask Ole David Senior LecturerFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214047Ole.D.Brask@hiMolde.no
Bromstad Thrine Marie Nøst LecturerFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214247thrine.m.n.bromstad@himolde.no
Brøyn Timo Peder Library ManagerLibrary+4771214158Timo.Broyn@himolde.no
Bråthen Svein ProfessorFaculty of Logistics+4771214297Svein.Brathen@hiMolde.no
Bugge Signe Williamsen Senior AdviserOffice of Studies and Academic Affairs+4771214104Signe.W.Bugge@himolde.no
Buvik Arnt Sture ProfessorFaculty of Logistics+4771214235Arnt.Buvik@hiMolde.no
Bøhle Kari PhD CandidateFaculty of Health Sciences and Social Care+4771195829Kari.Bohle@himolde.no
Bøyum-Folkeseth Linda LecturerFaculty of Business Administration and Social Sciences+4771214256Linda@hiMolde.no
Bøyum-Folkeseth Odd Anders Associate ProfessorFaculty of Business Administration and Social Sciences+4771214237Odd.A.Boyum-Folkeseth@hiMolde.no
Chan Garrett Associate Professor IIFaculty of Health Sciences and Social CareGarrett.Chan@himolde.no
Claes Dag Harald Professor IIFaculty of LogisticsDag.H.Claes@himolde.no
Dale Karl Yngvar Associate ProfessorFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214057Karl.Y.Dale@himolde.no
Danielsen Ketil Associate ProfessorFaculty of Logistics+4771214212Ketil.Danielsen@hiMolde.no
Dolles Harald ProfessorFaculty of Business Administration and Social Sciences+4771214085Harald.Dolles@himolde.no
Egilsson Birnir LecturerFaculty of Logistics+4771195768Birnir.Egilsson@himolde.no
Eide Jan Ragnvald Adviser Høgskolen i Molde+4771214109Jan.R.Eide@himolde.no
Eines Trude Fløystad Associate ProfessorFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214075Trude.F.Eines@hiMolde.no
Ekeland Tor-Johan Professor IIFaculty of Health Sciences and Social CareTor-Johan.Ekeland@himolde.no
Eliassen Jens-Eric Associate ProfessorFaculty of Logistics+4771214077Jens-Eric.Eliassen@himolde.no
Emblemsvåg Jan Associate Professor IIFaculty of LogisticsJan.Emblemsvag@himolde.no
Engeli May Christin Executive OfficerOffice of Studies and Academic Affairs+4771214171May.Engeli@hiMolde.no
Engelseth Per ProfessorFaculty of Logistics+4771214068Per.Engelseth@himolde.no
Fillingsnes Anne-Berit LecturerFaculty of Health Sciences and Social Care+4771214028Anne.B.Fillingsnes@himolde.no
Fluttert Frans Associate Professor IIFaculty of Health Sciences and Social CareFrans.Fluttert@himolde.no
Fominykh Mikhail Associate Professor IIFaculty of Logistics+4748603627Mikhail.Fominykh@himolde.no
Fredheim Terje Associate Professor IIFaculty of Health Sciences and Social CareTerje.Fredheim@himolde.no
Frisvoll Inger Cecilie PhD CandidateFaculty of Business Administration and Social Sciences+4771214268Inger.Cecilie.Frisvoll@himolde.no
12345
Last updated: 22.05.2015 08:03:47
Dele innhold