Hopp til hovedinnhold Hopp til søkeboks Hopp over båndkommandoer Logg på
 

Om HiM​​o​l​de​ / Aktuelt / For ansa​tte / For studentene / Biblioteket / Kontakt oss ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

AAANormalvisningKontrastvisning Nettstedkart
Norske sider
Engelske sider
It-senteret

Ansatte

 organizational-chart_14608_image024 Kjetil Kroknes
IT-Sjef

kjetil.kroknes@himolde.no
Tel: 71 21 41 78
 ​organizational-chart_14608_image028 Steinar Melsæter
Senioringeniør
Fagsystemer
steinar.melsater@himolde.no
Tel: 71 21 41 77
 organizational-chart_14608_image029 Anne Margrethe Løvold
Overingeniør
Fagsystemer
anne.m.lovold@himolde.no
Tel: 71 21 41 73
 organizational-chart_14608_image025 Kjetil Stokke
Overingeniør
Infrastruktur
kjetil.stokke@himolde.no
Tel: 71 21 41 76
 organizational-chart_14608_image026 Rickard Romfo
Overingeniør
Infrastruktur
rickard.romfo@himolde.no
Tel: 71 21 41 72
jos_profil.png Jostein Hestad
Overingeniør
Infrastruktur
jostein.hestad@himolde.no
Tel: 71 21 41 74
 organizational-chart_14608_image031 Geir Johnny Huse
Tekniker
Trykkeriet​​
geir.j.huse@himolde.no
Tel: 71 21 41 26​
 organizational-chart_14608_image030 Jens Erik Østergaard
Tekniker
Trykkeriet
jens.e.ostergaard@himolde.no
Tel: 71 21 41 27
Amund Myrbostad  Amund Myrbostad
Lærling
Support
amund.myrbostad@himolde.no
Tel: 71 19 57 78
 Marius Blåsberg Marius Kjørnes Blåsberg
Lærling
Support
marius.k.blasberg@himolde.no
Tel: 71 19 57 62

 ‭(Skjult)‬ Skjule tittel på infoside

Sist oppdatert: 02.08.2017 07:29:57
Dele innhold