Hopp til hovedinnhold Hopp til søkeboks Hopp over båndkommandoer Logg på
 

Om HiM​​o​l​de​ / Aktuelt / For ansa​tte / For studentene / Biblioteket / Kontakt oss ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

AAANormalvisningKontrastvisning Nettstedkart
Norske sider
Engelske sider
Studiekontoret

Ansatte

Amdam Elisabeth Finnøy Seniorrådgiver Studiekontor +4771214031 Elisabeth.F.Amdam@hiMolde.no
Bergsvik Gunn Harriet Dahle Rådgiver Studiekontor +4771214046 Gunn.H.D.Bergsvik@himolde.no
Brakstad Ragnhild Oddrun Ekren Rådgiver Studiekontor +4771214108 Ragnhild.O.Brakstad@hiMolde.no
Bugge Signe Williamsen Rådgiver Studiekontor +4771214104 Signe.W.Bugge@himolde.no
Engeli May Christin Førstekonsulent Studiekontor +4771214171 May.Engeli@hiMolde.no
Furseth Marion Førstekonsulent Studiekontor +4771195820 Marion.Furseth@himolde.no
Fylling Aud Synnøve Rådgiver Studiekontor +4771214107 Aud.Fylling@hiMolde.no
Halvorsen Svein Inge Seniorrådgiver Studiekontor +4771214110 Svein.Halvorsen@hiMolde.no
Hægbostad Nina

Rådgiver

Studiekontor +4771214116 Nina.Hagbostad@hiMolde.no

Håre Lena

Kamsvåg May Therese

Rådgiver

Førstekonsulent

Studiekontor

Studiekontor

+4771214122

+4771195797

Lena.Hare@himolde.no

May.T.Kamsvag@himolde.no

Lindset Bente Brevik Førstekonsulent Studiekontor +4771214117 Bente.Lindset@hiMolde.no
Linnes Torunn Lervåg Førstekonsulent Studiekontor +4771214042 Torunn.L.Linnes@hiMolde.no
Muren Ann Helen Førstekonsulent Studiekontor +4771214111 Ann.H.Muren@hiMolde.no
Myrstad Anette Kristin Rådgiver Studiekontor +4771214105 Anette.Myrstad@himolde.no
Nerland Øystein Kurskoordinator Studiekontor +4771214131 Oystein.Nerland@himolde.no
Notøy Grete Helen Førstekonsulent Studiekontor +4771214216 Grete.Notoy@hiMolde.no
Stavik Bjørg Førstekonsulent Studiekontor +4771214123 Bjorg.Stavik@hiMolde.no
Sætre Irene Lange Førstekonsulent Studiekontor +4771195780 Irene.L.Satre@himolde.no
Watn Svanhild Førstekonsulent Studiekontor +4771214103 Svanhild.Watn@hiMolde.no
Waagbø Sissel Anne Studiesjef Studiekontor +4771214130 Sissel.Waagbo@hiMolde.no
Sist oppdatert: 23.08.2016 15:42:17
Dele innhold