English version of this page

Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 50 av 281
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Algendi, Abdalrahman Stipendiat i logistikk +4771214015 abdalrahman1.algendi@himolde.no Stipendiat Logistikk
Alteren, Johanne Professor +4771195893 johanne.alteren@himolde.no
Amaro Ferreira, Joao Carlos Professor +4771195970 joao.c.amaro.ferreira@himolde.no
Anagnostopoulos, Christos Førsteamanuensis +4771195823 Christos.Anagnostopoulos@himolde.no Permisjon til 31.7.2023
Bilde av Terje Andersen Andersen, Terje Stipendiat i logistikk +4771195752 Terje.Andersen@himolde.no Stipendiat Logistikk
Andestad, Tore Høgskolelektor Tore.Andestad@hiMolde.no
Bilde av Agaraoli Aravazhi Aravazhi, Agaraoli Stipendiat i logistikk +4771195815 Agaraoli.Aravazhi@himolde.no Stipendiat Logistikk
Bilde av Halvard Arntzen Arntzen, Halvard Førsteamanuensis +4771214215 Halvard.Arntzen@hiMolde.no
Bilde av Terje Bach Bach, Terje Høgskolelektor +4771214073 +4793255838 Terje.Bach@hiMolde.no Stipendiat Logistikk
Bilde av Liv Bachmann Bachmann, Liv Stipendiat i helse- og sosialfag +4771214092 45662003 Liv.Bachmann@himolde.no
Bilde av Hege Bakken Bakken, Hege Høgskolelektor +4771214037 Hege.Bakken@hiMolde.no
Bilde av Slavcho Belchovski Belchovski, Slavcho Tekniker +4771195973 slavcho.belchovski@himolde.no
Bilde av Dag Erik Berg Berg, Dag Erik Førsteamanuensis +4771195850 dag.e.berg@himolde.no
Bilde av Ole Kristian Brones Berg Berg, Ole Kristian Brones Førsteamanuensis +4771195771 ole.k.b.berg@himolde.no
Bilde av Dag Magne Berge Berge, Dag Magne Professor emeritus +4771214296 Dag.M.Berge@hiMolde.no
Bergset, Susan Førstekonsulent +4771214091 susan.bergset@himolde.no
Bergsvik, Gunn Harriet Dahle Seniorrådgiver +4771214046 Gunn.H.D.Bergsvik@himolde.no
Bilde av Inger Elisabeth Bergum Bergum, Inger Elisabeth Førstelektor +4771214259 Inger.E.Bergum@hiMolde.no
Bilde av Ove Bjarnar Bjarnar, Ove Professor emeritus Ove.Bjarnar@himolde.no
Bilde av Stål Kapstø Bjørkly Bjørkly, Stål Kapstø Professor +4771214012 stal.k.bjorkly@himolde.no
Borvik, Bjørnar Professor II Bjornar.Borvik@himolde.no
Botslangen, Anne Madeleine Førsteamanuensis +4771214043 Anne.Botslangen@hiMolde.no
Bilde av Ragnhild Oddrun Ekren Brakstad Brakstad, Ragnhild Oddrun Ekren Seniorrådgiver +4771214108 ragnhild.o.e.brakstad@himolde.no
Bilde av Ole David Brask Brask, Ole David Førstelektor +4771214047 Ole.D.Brask@hiMolde.no
Bilde av Liv Janne Raknes Brekke Brekke, Liv Janne Raknes Høgskolelektor +4771195882 liv.j.r.brekke@himolde.no
Bilde av Thea Beate Brevik Brevik, Thea Beate Høgskolelektor +4771195841 Thea.B.Brevik@himolde.no
Bilde av Mathias Forsberg Brobakken Brobakken, Mathias Forsberg Førsteamanuensis +4771195971 mathias.f.brobakken@himolde.no
Bilde av Thrine Marie Nøst Bromstad Bromstad, Thrine Marie Nøst Høgskolelærer +4771214247 thrine.m.n.bromstad@himolde.no
Bilde av Timo Brøyn Brøyn, Timo Biblioteksjef +4771214158 +4791897184 Timo.Broyn@himolde.no
Bråten, Aslaug Høgskolelektor +4771214059 aslaug.braten@himolde.no
Bilde av Svein Bråthen Bråthen, Svein Professor +4771214297 97089852 Svein.Brathen@hiMolde.no
Bilde av Signe Williamsen Bugge Bugge, Signe Williamsen Seniorrådgiver +4771214104 Signe.W.Bugge@himolde.no
Buvik, Arnt Sture Professor emeritus arnt.s.buvik@himolde.no
Bøhle, Kari Praksisveileder Kari.Bohle@himolde.no
Bilde av Odd Anders Bøyum-Folkeseth Bøyum-Folkeseth, Odd Anders Førsteamanuensis +4771214237 Odd.A.Boyum-Folkeseth@hiMolde.no
Chan, Garrett Førsteamanuensis II Garrett.Chan@himolde.no
Claes, Dag Harald Professor II Dag.H.Claes@himolde.no
Bilde av Karl Yngvar Dale Dale, Karl Yngvar Førsteamanuensis +4771214057 Karl.Y.Dale@himolde.no
Bilde av Ketil Danielsen Danielsen, Ketil Førsteamanuensis +4771214212 Ketil.Danielsen@himolde.no simulering, programmering, informatikk
De Oliveira Leite Nascimento, Carla Stipendiat i logistikk +4771195972 carla1.de.oliveira.leite.nascimento@himolde.no Stipendiat Logistikk
Di Mattia, Alessandro Edoardo Giorgio David Stipendiat ØS +4771195934 +47 71195934 alessandro1.e.g.d.di.mattia@himolde.no
Bilde av Harald Klaus Dolles Dolles, Harald Klaus Professor +4771214085 harald.k.dolles@himolde.no
Bilde av Camilla Farstad Eek Eek, Camilla Farstad Høgskolelærer +4771195897 camilla.f.eek@himolde.no
Bilde av Jan Ragnvald Eide Eide, Jan Ragnvald Rådgiver +4771214109 93873765 Jan.R.Eide@himolde.no studentrekruttering, sosiale medier, foto, video, nyheter
Eidem, Odd Arne Rådgiver +4771195755 odd.a.eidem@himolde.no
Eik, Mari Høgskolelektor +4771214003 mari.eik@himolde.no
Bilde av Trude Fløystad Eines Eines, Trude Fløystad Dosent +4771214075 Trude.F.Eines@hiMolde.no Kristiansund
Bilde av Jens-Eric Eliassen Eliassen, Jens-Eric Førsteama.emeritus 97720521 Jens-Eric.Eliassen@himolde.no
Bilde av May Christin Engeli Engeli, May Christin Rådgiver +4771214171 May.Engeli@hiMolde.no
Bilde av Lars Enok Engvik Engvik, Lars Enok Førsteamanuensis +4771195977 lars.e.engvik@himolde.no