English version of this page

Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 50 av 265
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Alteren, Johanne Professor +4771195893 johanne.alteren@himolde.no
Anagnostopoulos, Christos Førsteamanuensis +4771195823 Christos.Anagnostopoulos@himolde.no
Bilde av Terje Lauvaas Andersen Andersen, Terje Lauvaas Stipendiat i logistikk +4771195752 Terje.Andersen@himolde.no Stipendiat Logistikk
Andestad, Tore Høgskolelektor +4771195931 Tore.Andestad@hiMolde.no
Bilde av Sanne Angel Angel, Sanne Professor Sanne.Angel@himolde.no
Bilde av Agaraoli Aravazhi Aravazhi, Agaraoli Stipendiat i logistikk +4771195815 Agaraoli.Aravazhi@himolde.no Stipendiat Logistikk
Bilde av Halvard Arntzen Arntzen, Halvard Førsteamanuensis +4771214215 Halvard.Arntzen@hiMolde.no
Bilde av Terje Bach Bach, Terje Stipendiat i logistikk +4771214073 +4793255838 Terje.Bach@hiMolde.no Stipendiat Logistikk
Bilde av Kari Elisabeth Bachmann Bachmann, Kari Elisabeth Dekan +4771214277 99322593 Kari.Bachmann@himolde.no
Bilde av Liv Bachmann Bachmann, Liv Stipendiat i helse- og sosialfag +4771214092 45662003 Liv.Bachmann@himolde.no
Bilde av Hege Bakken Bakken, Hege Høgskolelektor +4771214037 Hege.Bakken@hiMolde.no
Bilde av Mohamed Ben Ahmed Ben Ahmed, Mohamed Stipendiat i logistikk +4771195735 mohamed.ben.ahmed@himolde.no Stipendiat Logistikk
Bilde av Håkon Bentsen Bentsen, Håkon Stipendiat i logistikk +4771195831 Hakon.Bentsen@himolde.no Stipendiat Logistikk
Bilde av Dag Erik Berg Berg, Dag Erik Førsteamanuensis +4771195850 dag.e.berg@himolde.no
Bilde av Ole Kristian Brones Berg Berg, Ole Kristian Brones Førsteamanuensis +4771195771 ole.k.b.berg@himolde.no
Berge, Dag Magne Førsteamanuensis +4771214296 Dag.M.Berge@hiMolde.no
Bergsvik, Gunn Harriet Dahle Seniorrådgiver +4771214046 Gunn.H.D.Bergsvik@himolde.no
Bilde av Inger Elisabeth Bergum Bergum, Inger Elisabeth Førstelektor +4771214259 Inger.E.Bergum@hiMolde.no
Bilde av Ove Bjarnar Bjarnar, Ove Professor emeritus +4771214034 Ove.Bjarnar@himolde.no
Bilde av Stål Kapstø Bjørkly Bjørkly, Stål Kapstø Professor +4771214012 stal.k.bjorkly@himolde.no
Borvik, Bjørnar Professor II +4771195781 Bjornar.Borvik@himolde.no
Botslangen, Anne Madeleine Førsteamanuensis +4771214043 Anne.Botslangen@hiMolde.no
Brakstad, Ragnhild Oddrun Ekren Seniorrådgiver +4771214108 ragnhild.o.e.brakstad@himolde.no
Bilde av Ole David Brask Brask, Ole David Førstelektor +4771214047 Ole.D.Brask@hiMolde.no
Bilde av Liv Janne Raknes Brekke Brekke, Liv Janne Raknes Høgskolelektor +4771195882 liv.j.r.brekke@himolde.no
Bilde av Thea Beate Brevik Brevik, Thea Beate Stipendiat i helse- og sosialfag +4771195841 Thea.B.Brevik@himolde.no
Bilde av Thrine Marie Nøst Bromstad Bromstad, Thrine Marie Nøst Høgskolelærer +4771214247 thrine.m.n.bromstad@himolde.no
Bilde av Timo Brøyn Brøyn, Timo Biblioteksjef +4771214158 +4791897184 Timo.Broyn@himolde.no
Bilde av Svein Bråthen Bråthen, Svein Professor +4771214297 97089852 Svein.Brathen@hiMolde.no
Buvik, Arnt Sture Professor emeritus +4771214235 arnt.s.buvik@himolde.no
Bøhle, Kari Stipendiat i helse- og sosialfag +4771195829 Kari.Bohle@himolde.no
Bilde av Linda Yvonne Bøyum-Folkeseth Bøyum-Folkeseth, Linda Yvonne Høgskolelektor +4771214256 95220664 linda.y.boyum-folkeseth@himolde.no
Bilde av Odd Anders Bøyum-Folkeseth Bøyum-Folkeseth, Odd Anders Førsteamanuensis +4771214237 Odd.A.Boyum-Folkeseth@hiMolde.no
Chan, Garrett Førsteamanuensis II Garrett.Chan@himolde.no
Claes, Dag Harald Professor II Dag.H.Claes@himolde.no
Bilde av Karl Yngvar Dale Dale, Karl Yngvar Førsteamanuensis +4771214057 Karl.Y.Dale@himolde.no
Bilde av Ketil Danielsen Danielsen, Ketil Førsteamanuensis +4771214212 Ketil.Danielsen@himolde.no simulering, programmering, informatikk
Di Mattia, Alessandro Edoardo Giorgio David Stipendiat ØS +4771195934 alessandro1.e.g.d.di.mattia@himolde.no
Di Oliveira Leite Nascimento, Carla Stipendiat i logistikk +4771195972 carla.di.oliveira.leite.nascimento@himolde.no Stipendiat Logistikk
Bilde av Harald Klaus Dolles Dolles, Harald Klaus Professor +4771214085 harald.k.dolles@himolde.no
Bilde av Camilla Farstad Eek Eek, Camilla Farstad Høgskolelærer +4771195897 camilla.f.eek@himolde.no
Bilde av Jan Ragnvald Eide Eide, Jan Ragnvald Rådgiver +4771214109 93873765 Jan.R.Eide@himolde.no studentrekruttering, sosiale medier, foto, video, nyheter
Bilde av Trude Fløystad Eines Eines, Trude Fløystad Dosent +4771214075 Trude.F.Eines@hiMolde.no Kristiansund
Ekeland, Tor-Johan Professor II Tor-Johan.Ekeland@himolde.no
Bilde av Jens-Eric Eliassen Eliassen, Jens-Eric Førsteamanuensis +4771214077 97720521 Jens-Eric.Eliassen@himolde.no
Bilde av May Christin Engeli Engeli, May Christin Førstekonsulent +4771214171 May.Engeli@hiMolde.no
Engelund, Charlotte Bolsø Seniorrådgiver +4771195941 charlotte.b.engelund@himolde.no
Fillingsnes, Anne-Berit Høgskolelektor +4771214028 Anne.B.Fillingsnes@himolde.no
Bilde av Lilja Salminen Flovikholm Flovikholm, Lilja Salminen Førstekonsulent +4771195885 lilja.s.flovikholm@himolde.no Regnskap, lønn
Fluttert, Frans Førsteamanuensis II Frans.Fluttert@himolde.no