English version of this page

Personer - Side 2

Søk etter personer

Personer 51 - 100 av 238
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Fluttert, Frans Førsteamanuensis II Frans.Fluttert@himolde.no
Bilde av Mikhail Fominykh Fominykh, Mikhail Førsteamanuensis II +4748603627 Mikhail.Fominykh@himolde.no
Frantzen, Bente Weiseth Kontorsjef +4771195843 47879658 Bente.W.Frantzen@himolde.no
Bilde av Inger Cecilie Frisvoll Frisvoll, Inger Cecilie Stipendiat +4771214268 48254135 Inger.Cecilie.Frisvoll@himolde.no
Bilde av Anne Line Hoemsnes Fure Fure, Anne Line Hoemsnes Førstekonsulent +4771214149 Anne.L.H.Fure@hiMolde.no Lønn, Tid/Fravær, Nav-refusjoner
Bilde av Marion Furseth Furseth, Marion Førstekonsulent +4771195820 94811918 Marion.Furseth@himolde.no
Bilde av Hallgeir Gammelsæter Gammelsæter, Hallgeir Professor +4771214201 +4791553738 Hallgeir.Gammelsater@hiMolde.no
Bilde av Randi Gammelsæter Gammelsæter, Randi Personal- og økonomidirektør +4771214124 +4745661658 Randi.Gammelsater@hiMolde.no Ledelse
Bilde av Ingunn Gjerde Gjerde, Ingunn Førsteamanuensis +4771214209 Ingunn.Gjerde@hiMolde.no
Bilde av Rebecca Glavee-Geo Glavee-Geo, Rebecca Stipendiat Rebecca.Glavee-Geo@himolde.no
Bilde av Irina Gribkovskaia Gribkovskaia, Irina Professor +4771214211 +4797196992 Irina.Gribkovskaia@hiMolde.no
Bilde av Cecilie Katrine Utheim Grønvik Grønvik, Cecilie Katrine Utheim Førstelektor +4771214072 99410689 Cecilie.Gronvik@hiMolde.no
Bilde av Jørn Gustad Gustad, Jørn Seniorrådgiver +4771214136 46877202 Jorn.R.Gustad@hiMolde.no HA, HTA og Personal
Gutteberg, Anne Høgskolelektor +4771195761 Anne.Gutteberg@hiMolde.no
Bilde av Bjørn Guvåg Guvåg, Bjørn Dosent +4771214214 Bjorn.Guvag@hiMolde.no
Bilde av Lise Lillebrygfjeld Halse Halse, Lise Lillebrygfjeld Professorstipendiat +4771214267 Lise.L.Halse@himolde.no Innovation Management, Supply Chain Management, Clusters, Sustainability, Digitalisering, International Business Strategy
Halskau, Øyvind Professor emeritus Oyvind.Halskau@hiMolde.no
Bilde av Svein Ivar Halvorsen Halvorsen, Svein Ivar Seniorrådgiver +4771214115 Svein.I.Halvorsen@himolde.no
Hammervoll, Trond Professor II +4771195806 Trond.Hammervoll@himolde.no
Bilde av Lisa Hansson Hansson, Lisa Førsteamanuensis +4771195809 Lisa.Hansson@himolde.no
Bilde av Kari Johanne Westad Hauge Hauge, Kari Johanne Westad Førstelektor +4771214033 Kari.J.Hauge@hiMolde.no
Hauge, Olav Amanuensis +4771214244 Olav.Hauge@hiMolde.no
Bilde av Kjetil Kåre Haugen Haugen, Kjetil Kåre Professor +4771214255 +4799456006 Kjetil.Haugen@hiMolde.no
Haukeberg, Lise Gundersen Stipendiat Lise.G.Haukeberg@himolde.no
Bilde av Stine Hauvik Hauvik, Stine Høgskolelektor +4771214035 Stine.Hauvik@himolde.no
Bilde av Knut Peder Heen Heen, Knut Peder Førsteamanuensis +4771195814 Knut.P.Heen@himolde.no
Bilde av Tone Hegdal Hegdal, Tone Høgskolelektor +4771214024 Tone.Hegdal@hiMolde.no
Bilde av Wenche Mongstad Heggdal Heggdal, Wenche Mongstad Høgskolelektor +4771214020 90629866 Wenche.M.Heggdal@hiMolde.no
Bilde av Berit Irene Helgheim Helgheim, Berit Irene Førsteamanuensis +4771214261 Berit.I.Helgheim@hiMolde.no
Bilde av Kjell Marius Herskedal Herskedal, Kjell Marius Førsteamanuensis +4771214036 41441398 Kjell.M.Herskedal@hiMolde.no
Hervik, Arild Professor +4771214246 +4795053487 Arild.Hervik@hiMolde.no
Hestad, Jostein Overingeniør +4771214174 +4790156372 Jostein.Hestad@himolde.no Vortex, Video, Digitalisering
Bilde av Harald Martin Hjelle Hjelle, Harald Martin Professor +4771214241 90987053 Harald.Hjelle@hiMolde.no
Bilde av Helene Hoemsnes Hoemsnes, Helene Høgskolelektor +4771214207 Helene.Hoemsnes@hiMolde.no Barn og unge, tverrfaglig og tverretatlig, kommunikasjon, samarbeidsorientert forskning
Bilde av Arild Hoff Hoff, Arild Professor +4771214202 91131410 Arild.Hoff@hiMolde.no
Hoff, Helge Andreas Førsteamanuensis +4771195731 Helge.A.Hoff@himolde.no
Bilde av Heidi Hogset Hogset, Heidi Førsteamanuensis +4771214229 93815900 Heidi.Hogset@hiMolde.no bærekraftig og robust landbruk og matforsyning
Bilde av Ingrid Johnsen Hogstad Hogstad, Ingrid Johnsen Høgskolelektor +4771195824 Ingrid.J.Hogstad@himolde.no
Bilde av Hege Bente Hol Hol, Hege Bente Stipendiat +4771214049 Hege.Hol@hiMolde.no
Bilde av Johan Holmgren Holmgren, Johan Professor i transpøkonomi +4771195810 Johan.Holmgren@himolde.no Transport Economics, Transport demand, Mode choice, Transport pricing
Bilde av Geir Johnny Huse Huse, Geir Johnny Tekniker +4771214126 41574956 Geir.J.Huse@hiMolde.no
Bilde av Lars Magnus Hvattum Hvattum, Lars Magnus Professor +4771214223 Lars.M.Hvattum@himolde.no
Bilde av Nina Hægbostad Hægbostad, Nina Rådgiver +4771214116 Nina.Hagbostad@hiMolde.no
Bilde av Vera Wulff Høstmark Høstmark, Vera Wulff Seniorrådgiver +4771214163 Vera.Hostmark@hiMolde.no
Bilde av Lena Håre Håre, Lena Rådgiver +4771214122 Lena.Hare@himolde.no
Bilde av Heidi Viviann Haavardsen Haavardsen, Heidi Viviann Dekan +4771214147 +4741573624 Heidi.V.Haavardsen@hiMolde.no
Bilde av Elisabeth Helen Indergård Indergård, Elisabeth Helen Førstekonsulent +4771214119 93829079 Elisabeth.Indergard@hiMolde.no
Bilde av Hans Gunder Inderhaug Inderhaug, Hans Gunder Høgskolelektor +4771214030 Hans.Inderhaug@hiMolde.no
Bilde av Hans Petter Iversen Iversen, Hans Petter Førsteamanuensis +4771214280 Hans.P.Iversen@hiMolde.no
Bilde av Beinta i Jakupsstovu Jakupsstovu, Beinta i Professor +4771214208 Beinta.Jakupsstovu@hiMolde.no