English version of this page

Personer - Side 5

Søk etter personer

Personer 201 - 250 av 280
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Yury Redutskiy Redutskiy, Yury Førsteamanuensis - Kvantitativ logistikk +4771195794 71195794 Yury.Redutskiy@himolde.no
Bilde av Laila Solli Reitan Reitan, Laila Solli Høgskolelektor +4771214257 Laila.S.Reitan@himolde.no
Rekdal, Eddie Flatmo Førstelektor +4771214204 eddie.f.rekdal@himolde.no
Bilde av Per Kristian Rekdal Rekdal, Per Kristian Førsteamanuensis +4771195777 Per.K.Rekdal@himolde.no
Bilde av Anne Marie Mork Rokstad Rokstad, Anne Marie Mork Professor +4771195786 99509819 Anne.M.M.Rokstad@himolde.no
Bilde av Erik Rolfsen Rolfsen, Erik Høgskolelektor +4771195744 Erik.Rolfsen@himolde.no
Romfo, Rickard Avdelingsingeniør +4771214172 +4747600754 Rickard.Romfo@hiMolde.no
Bilde av Vegard Runde Runde, Vegard Tekniker +4771195998 94238969 vegard.runde@himolde.no ITIL, IT
Bilde av Tom Rye Rye, Tom Professor +4771195879 tom.rye@himolde.no Logistikk, Transport demand, transport
Rypdal, Marte Molnes Rådgiver +4771195968 marte.m.rypdal@himolde.no
Bilde av Evy Røbekk Røbekk, Evy Renholdsleder +4771214101 Evy.Robekk@hiMolde.no
Bilde av Jorunn Hoås Rødal Rødal, Jorunn Hoås Stipendiat ØS +4771195868 Jorunn.H.Rodal@himolde.no Samfunnsøkonomi, prioriteringer, helseledelse
Bilde av Anne Grete Rønneberg Rønneberg, Anne Grete Renholdsoperatør Anne.G.Ronneberg@hiMolde.no
Bilde av Kristin Røvik Røvik, Kristin Høgskolelektor +4771214029 Kristin.Rovik@himolde.no I permisjon fram til september 2024
Sakita, Benjamin Mosses Stipendiat i logistikk +4771195912 benjamin.m.sakita@himolde.no Stipendiat Logistikk
Sandbæk, Birgithe Eckermann Førsteamanuensis +4771214252 birgithe.e.sandbak@himolde.no
Bilde av Idun Krøvel Seliussen Seliussen, Idun Krøvel Seniorrådgiver +4771195856 97122629 idun.k.seliussen@himolde.no I permisjon fram til desember 2022.
Bilde av Katerina Shaton Shaton, Katerina Førsteamanuensis +4771195784 Katerina.Shaton@himolde.no
Shaabani, Homayoun Stipendiat i logistikk +4771195839 Homayoun.Shaabani@himolde.no Stipendiat Logistikk
Bilde av Palma Hildegunn Røsvik Sigerseth Sigerseth, Palma Hildegunn Røsvik Kontorsjef +4771195770 +4745417970 palma.h.r.sigerseth@himolde.no
Bilde av Claudine Skaret Skaret, Claudine Høgskolelektor +4771195792 Claudine.Skaret@himolde.no
Bilde av Kristin Skei Skei, Kristin Høgskolelektor +4771195936 kristin.skei@himolde.no
Sletten, Anja Spesialbibliotekar +4771195756 anja.sletten@himolde.no
Bilde av Oskar Solenes Solenes, Oskar Førsteamanuensis +4771214293 +4799011213 Oskar.Solenes@hiMolde.no Fungerende dekan
Bilde av Inger Helen Solheim Solheim, Inger Helen Førsteamanuensis +4771195760 Inger.H.Solheim@himolde.no Kultur, brukermedvirkning, erfaringskunnskap, kropp og identitet
Bilde av Tonje Sollid Sollid, Tonje Høgskolelektor +4771195861 tonje.sollid@himolde.no
Bilde av Arezoo Soltani Soltani, Arezoo Førsteamanuensis +4771195852 arezoo.soltani@himolde.no
Bilde av Carlos Sousa Sousa, Carlos Professor +4771195745 Carlos.Sousa@himolde.no International Marketing, International Business Strategy, Innovation Management
Stavik, Bjørg Rådgiver +4771214123 Bjorg.Stavik@hiMolde.no
Stokke, Kjetil Overingeniør +4771214176 Kjetil.Stokke@hiMolde.no
Storm, Marianne Professor II marianne.storm@himolde.no
Bilde av Solveig Straume Straume, Solveig Førsteamanuensis +4771195773 Solveig.Straume@himolde.no
Bilde av Jens Petter Straumsheim Straumsheim, Jens Petter Informasjonssjef +4771214121 +4795700194 Jens.P.Straumsheim@himolde.no Vortex, kommunikasjon, informasjon, webredaktør
Bilde av Tone Finnøy Straumsheim Straumsheim, Tone Finnøy Seniorrådgiver +4771214290 Tone.Straumsheim@himolde.no Prosjektstyring (økonomi), budsjettering, rapportering
Bilde av Hildegunn Sundal Sundal, Hildegunn Førsteamanuensis +4771214045 Hildegunn.Sundal@hiMolde.no
Bilde av Gunn-Elin Sundberg Sundberg, Gunn-Elin Høgskolelærer +4771195871 gunn-elin.sundberg@himolde.no
Bilde av Berit Svendsvik Svendsvik, Berit Kontorsjef +4771214164 +4791199469 Berit.Svendsvik@hiMolde.no
Bilde av Geir Arne Svenning Svenning, Geir Arne Avdelingsleder +4771214140 +4795559443 Geir.A.Svenning@himolde.no
Bilde av Morten Svindland Svindland, Morten Førsteamanuensis +4771195747 Morten.Svindland@himolde.no
Sylte, Gunnhild Håndlykken Høgskolelektor +4771195984 gunnhild.h.sylte@himolde.no
Bilde av Siv Elin Nord Sæbjørnsen Sæbjørnsen, Siv Elin Nord Førsteamanuensis +4771214153 Siv.E.N.Sabjornsen@himolde.no
Bilde av Irene Lange Sætre Sætre, Irene Lange Førstekonsulent +4771195780 Irene.L.Satre@himolde.no Studentservice, Eksamen, Sensorkontrakter
Bilde av Oddbjørn Sættem Sættem, Oddbjørn Førstelektor +4771214236 Oddbjorn.Sattem@hiMolde.no
Bilde av Ragnhild Sættem Sættem, Ragnhild Høgskolelektor +4771214230 Ragnhild.Sattem@himolde.no Psykiatri, psykisk helse, psykiatrisk skjerming, veiledning, bachelor, mastergrad, sykepleie, vitenskapeteori, metode, kliniske studier
Bilde av Øyvind Sørensen Sørensen, Øyvind Høgskoledirektør +4771195740 92267076 Oyvind.Sorensen@himolde.no Budsjett- og plan, rapportering
Bilde av Trine Tafjord Tafjord, Trine Høgskolelektor +4771214074 Trine.Tafjord@hiMolde.no
Teryokhin, Sergei Førsteamanuensis +4771195748 sergei.teryokhin@himolde.no
Bilde av Eleni Thalassinou Thalassinou, Eleni Renholdsoperatør Eleni.Thalassinou@himolde.no Permisjon til 27.3.2023
Bilde av Steinar Martinius Thorød Thorød, Steinar Martinius Førsteamanuensis +4771214023 Steinar.Thorod@hiMolde.no
Bilde av Tassew Dufera Tolcha Tolcha, Tassew Dufera Stipendiat i logistikk +4771195730 Tassew.D.Tolcha@himolde.no Stipendiat Logistikk