English version of this page

Personer - Side 5

Søk etter personer

Personer 201 - 250 av 259
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Dordi Smiseth Smiseth, Dordi Førstekonsulent +4771195758 Dordi.Smiseth@himolde.no
Bilde av Oskar Solenes Solenes, Oskar Førsteamanuensis +4771214293 +4799011213 Oskar.Solenes@hiMolde.no
Bilde av Inger Helen Solheim Solheim, Inger Helen Førsteamanuensis +4771195760 Inger.H.Solheim@himolde.no Kultur, brukermedvirkning, erfaringskunnskap, kropp og identitet
Bilde av Tonje Sollid Sollid, Tonje Høgskolelektor +4771195861 tonje.sollid@himolde.no
Bilde av Arezoo Soltani Soltani, Arezoo Førsteamanuensis +4771195852 arezoo.soltani@himolde.no
Bilde av Carlos Sousa Sousa, Carlos Professor +4771195745 Carlos.Sousa@himolde.no International Marketing, International Business Strategy, Innovation Management
Stavik, Bjørg Rådgiver +4771214123 Bjorg.Stavik@hiMolde.no
Stokke, Kjetil Overingeniør +4771214176 Kjetil.Stokke@hiMolde.no
Bilde av Kirsti Anne Storbakk Storbakk, Kirsti Anne Rådgiver +4771214120 kirsti.a.storbakk@himolde.no Lønn/Tid og fravær/Pensjon
Storjord, May-Britt Høgskolelektor +4771214021 May-Britt.Storjord@himolde.no Demens, Pårørende, Personsentrert omsorg
Storm, Marianne Professor II +4771195845 marianne.storm@himolde.no
Bilde av Solveig Straume Straume, Solveig Førsteamanuensis +4771195773 Solveig.Straume@himolde.no
Bilde av Jens Petter Straumsheim Straumsheim, Jens Petter Informasjonssjef +4771214121 +4795700194 Jens.P.Straumsheim@himolde.no Vortex, kommunikasjon, informasjon, webredaktør
Bilde av Tone Finnøy Straumsheim Straumsheim, Tone Finnøy Seniorrådgiver +4771214290 Tone.Straumsheim@himolde.no Prosjektstyring, Rapportering
Bilde av Hildegunn Sundal Sundal, Hildegunn Førsteamanuensis +4771214045 Hildegunn.Sundal@hiMolde.no
Sundberg, Gunn-Elin Høgskolelærer +4771195871 gunn-elin.sundberg@himolde.no
Bilde av Berit Svendsvik Svendsvik, Berit Kontorsjef +4771214164 +4791199469 Berit.Svendsvik@hiMolde.no
Bilde av Geir Arne Svenning Svenning, Geir Arne Avdelingsleder +4771214140 +4795559443 Geir.A.Svenning@himolde.no
Bilde av Morten Svindland Svindland, Morten Førsteamanuensis +4771195747 Morten.Svindland@himolde.no
Synnes, Oddgeir Arne Førsteamanuensis II Oddgeir.A.Synnes@himolde.no
Bilde av Siv Elin Nord Sæbjørnsen Sæbjørnsen, Siv Elin Nord Førsteamanuensis +4771214153 Siv.E.N.Sabjornsen@himolde.no
Sæterbø, Aud Renholder aud.saterbo@himolde.no
Bilde av Irene Lange Sætre Sætre, Irene Lange Førstekonsulent +4771195780 Irene.L.Satre@himolde.no
Bilde av Oddbjørn Sættem Sættem, Oddbjørn Førstelektor +4771214236 Oddbjorn.Sattem@hiMolde.no
Bilde av Ragnhild Sættem Sættem, Ragnhild Høgskolelektor +4771214230 Ragnhild.Sattem@himolde.no Psykiatri, psykisk helse, psykiatrisk skjerming, veiledning, bachelor, mastergrad, sykepleie, vitenskapeteori, metode, kliniske studier
Bilde av Oliver Sønderland Sønderland, Oliver Lærling IT +4771195853 oliver.sonderland@himolde.no
Bilde av Øyvind Sørensen Sørensen, Øyvind Seniorrådgiver økonomi +4771195740 Oyvind.Sorensen@himolde.no Budsjett- og plan, rapportering, HMS-koordinator
Bilde av Trine Tafjord Tafjord, Trine Høgskolelektor +4771214074 Trine.Tafjord@hiMolde.no
Bilde av Tommy Buckholm Taknæs Taknæs, Tommy Buckholm Gjesteforeleser +4771195736 tommy.b.taknas@himolde.no
Teryokhin, Sergei Førsteamanuensis +4771195748 sergei.teryokhin@himolde.no
Bilde av Eleni Thalassinou Thalassinou, Eleni Renholdsoperatør Eleni.Thalassinou@himolde.no
Bilde av Steinar Martinius Thorød Thorød, Steinar Martinius Førsteamanuensis +4771214023 Steinar.Thorod@hiMolde.no
Bilde av Tassew Dufera Tolcha Tolcha, Tassew Dufera Stipendiat i logistikk +4771195730 Tassew.D.Tolcha@himolde.no Stipendiat Logistikk
Tsvetkova, Antonina Førsteamanuensis +4771195855 antonina.tsvetkova@himolde.no
Bilde av Morten Walløe Tvedt Tvedt, Morten Walløe Førsteamanuensis +4771214238 +4790673230 Morten.W.Tvedt@himolde.no
Bilde av Tiril Tøien Tøien, Tiril Stipendiat i helse- og sosialfag +4771195863 tiril.toien@himolde.no
Bilde av Ingeborg Ulvund Ulvund, Ingeborg Førsteamanuensis +4771214032 Ingeborg.Ulvund@hiMolde.no
Bilde av Jeanette Varpen Unhjem Unhjem, Jeanette Varpen Førsteamanuensis +4771214114 99696923 Jeanette.V.Unhjem@hiMolde.no
Urrutia, Sebastian Alberto Professor +4771195851 sebastian.a.urrutia@himolde.no
Uthaug, Ingrid Oline Høgskolelektor +4771214071 ingrid.o.uthaug@himolde.no
Bilde av Solveig Karin Bø Vatnar Vatnar, Solveig Karin Bø Professor +4771195835 Solveig.K.B.Vatnar@himolde.no
Bilde av Solfrid Vatne Vatne, Solfrid Professor +4771214026 Solfrid.Vatne@hiMolde.no
Bilde av Erlend Vik Vik, Erlend Førsteamanuensis +4771214206 Erlend.Vik@himolde.no
Wallace, Anne Karin Høgskolelektor +4771214243 Anne.K.Wallace@hiMolde.no
Wang, Eivind Professor II +4771195812 Eivind.Wang@himolde.no
Bilde av Hild Meland Welle Welle, Hild Meland Rådgiver +4771195896 hild.m.welle@himolde.no Timeplan, studieplan, TimeEdit, Emweb, FS
Bilde av Guro Fiskergård Werner Werner, Guro Fiskergård Stipendiat +4771195779 Guro.F.Werner@himolde.no
Westad, Ylva Stokke Høgskolelektor +4771195870 ylva.s.westad@himolde.no
Willumsen, Elisabeth Professor II +4771195769 Elisabeth.Willumsen@himolde.no
Bilde av Arild Johan Waagbø Waagbø, Arild Johan Journalist +4771195796 +4799467907 Arild.J.Waagbo@himolde.no Panorama, media, journalistikk, redaktør, journalist, nettavis, foto, tv, video