English version of this page

Personer - Side 6

Søk etter personer

Personer 251 - 285 av 285
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Trine Tafjord Tafjord, Trine Høgskolelektor +4771214074 Trine.Tafjord@hiMolde.no
Teryokhin, Sergei Førsteamanuensis +4771195748 sergei.teryokhin@himolde.no
Bilde av Eleni Thalassinou Thalassinou, Eleni Renholdsoperatør Eleni.Thalassinou@himolde.no Permisjon til 27.3.2023
Bilde av Steinar Martinius Thorød Thorød, Steinar Martinius Førsteamanuensis +4771214023 Steinar.Thorod@hiMolde.no
Bilde av Tassew Dufera Tolcha Tolcha, Tassew Dufera Høgskolelektor +4771195730 Tassew.D.Tolcha@himolde.no Stipendiat Logistikk
Bilde av Antonina Tsvetkova Tsvetkova, Antonina Førsteamanuensis +4771195855 antonina.tsvetkova@himolde.no
Bilde av Eivind Tveter Tveter, Eivind Førsteamanuensis +4771214281 Eivind.Tveter@himolde.no
Bilde av Tiril Tøien Tøien, Tiril Stipendiat i helse- og sosialfag +4771195863 tiril.toien@himolde.no
Bilde av Ingeborg Ulvund Ulvund, Ingeborg Førsteamanuensis +4771214032 Ingeborg.Ulvund@hiMolde.no
Bilde av Jeanette Varpen Unhjem Unhjem, Jeanette Varpen Førsteamanuensis +4771214114 99696923 Jeanette.V.Unhjem@hiMolde.no
Urrutia, Sebastian Alberto Professor +4771195851 sebastian.a.urrutia@himolde.no
Uthaug, Ingrid Oline Høgskolelektor +4771214071 ingrid.o.uthaug@himolde.no
Bilde av Frøydis Perny Vasset Vasset, Frøydis Perny Professor +4771195964 froydis.p.vasset@himolde.no
Bilde av Solveig Karin Bø Vatnar Vatnar, Solveig Karin Bø Professor II Solveig.K.B.Vatnar@himolde.no
Bilde av Solfrid Vatne Vatne, Solfrid Professor +4771214026 Solfrid.Vatne@hiMolde.no
Vestad, Marit Høgskolelektor II Marit.Vestad@himolde.no
Bilde av Erlend Vik Vik, Erlend Førsteamanuensis +4771214206 Erlend.Vik@himolde.no
Wallace, Anne Karin Høgskolelektor +4771214243 Anne.K.Wallace@hiMolde.no
Wang, Eivind Professor +4771195812 Eivind.Wang@himolde.no
Bilde av Hild Meland Welle Welle, Hild Meland Rådgiver +4771195896 hild.m.welle@himolde.no Timeplan, studieplan, TimeEdit, Emweb, FS
Bilde av Kari Grethe Koppang Welle Welle, Kari Grethe Koppang Høgskolelektor +4771195937 kari.g.k.welle@himolde.no
Bilde av Sandra Marie Weltzien Weltzien, Sandra Marie Førsteamanuensis +4771195938 sandra.m.weltzien@himolde.no
Bilde av Guro Fiskergård Werner Werner, Guro Fiskergård Stipendiat +4771195779 Guro.F.Werner@himolde.no Stipendiat
Westad, Ylva Stokke Høgskolelektor +4771195870 ylva.s.westad@himolde.no
Woie, Janne Høgskolelektor II janne.woie@himolde.no
Bilde av Arild Johan Waagbø Waagbø, Arild Johan Journalist +4771195796 +4799467907 Arild.J.Waagbo@himolde.no Panorama, media, journalistikk, redaktør, journalist, nettavis, foto, tv, video
Bilde av Sissel Anne Waagbø Waagbø, Sissel Anne Studiesjef +4771214130 +4747417891 Sissel.Waagbo@hiMolde.no
Bilde av Atle Ødegård Ødegård, Atle Professor +4771214014 Atle.Odegard@hiMolde.no
Bilde av May Østby Østby, May Førstelektor II May.Ostby@hiMolde.no
Østergaard, Jens Erik Tekniker +4771214127 Jens.E.Ostergaard@hiMolde.no
Aadahl, Petter Professor II Petter.Aadahl@himolde.no
Aakre, Iselin Therese Førstekonsulent +4771195797 Iselin.T.Aakre@himolde.no Kristiansund, Timeplan, Eksamen, Studentservice
Bilde av Turid Aarseth Aarseth, Turid Professor +4771214213 Turid.Aarseth@hiMolde.no
Aas, Bjørnar Førsteamanuensis II Bjornar.Aas@hiMolde.no
Bilde av Ingrid Krohn Aasgård Aasgård, Ingrid Krohn Høgskolelektor +4771195966 ingrid.k.aasgard@himolde.no