Høgskoledirektørens stab

Søk etter personer

Personer 1 - 7 av 7
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Jan Ragnvald Eide Eide, Jan Ragnvald Rådgiver +4771214109 93873765 Jan.R.Eide@himolde.no studentrekruttering, sosiale medier, foto, video, nyheter
Bilde av Bente Weiseth Frantzen Frantzen, Bente Weiseth Kontorsjef +4771195843 47879658 Bente.W.Frantzen@himolde.no
Bilde av Belinda Katla Katla, Belinda Førstekonsulent +4771195892 47242691 belinda.katla@himolde.no Dokumentasjonsforvaltning, Brukerstøtte P360
Bilde av Idun Krøvel Krøvel, Idun Seniorrådgiver +4771195856 97122629 idun.krovel@himolde.no
Bilde av Merete Ludviksen Ludviksen, Merete Arkiv- og sekretariatsleder +4771214118 Merete.Ludviksen@himolde.no Personvernombud, Brukerstøtte P360
Bilde av Jens Petter Straumsheim Straumsheim, Jens Petter Informasjonssjef +4771214121 +4795700194 Jens.P.Straumsheim@himolde.no Vortex, kommunikasjon, informasjon, webredaktør
Bilde av Arild Johan Waagbø Waagbø, Arild Johan Journalist +4771195796 +4799467907 Arild.J.Waagbo@himolde.no Panorama, media, journalistikk, redaktør, journalist, nettavis, foto, tv, video