Avdeling for helse- og sosialfag - Side 2

Søk etter personer

Personer 26 - 50 av 83
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Wenche Mongstad Heggdal Heggdal, Wenche Mongstad Høgskolelektor +4771214020 90629866 Wenche.M.Heggdal@hiMolde.no
Bilde av Helene Hoemsnes Hoemsnes, Helene Høgskolelektor +4771214207 Helene.Hoemsnes@hiMolde.no Barn og unge, tverrfaglig og tverretatlig, kommunikasjon, samarbeidsorientert forskning
Hoff, Helge Andreas Førsteamanuensis II +4771195731 Helge.A.Hoff@himolde.no
Bilde av Ingrid Johnsen Hogstad Hogstad, Ingrid Johnsen Stipendiat i helse- og sosialfag +4771195824 Ingrid.J.Hogstad@himolde.no
Bilde av Hege Bente Hol Hol, Hege Bente Stipendiat i helse- og sosialfag +4771214049 hege.b.hol@himolde.no
Bilde av Heidi Viviann Haavardsen Haavardsen, Heidi Viviann Dekan +4771214147 +4741573624 Heidi.V.Haavardsen@hiMolde.no
Bilde av Hans Gunder Inderhaug Inderhaug, Hans Gunder Høgskolelektor +4771214030 hans.g.inderhaug@himolde.no
Bilde av Hans Petter Iversen Iversen, Hans Petter Førsteamanuensis +4771214280 Hans.P.Iversen@hiMolde.no
Bilde av Signe Gunn Julnes Julnes, Signe Gunn Førsteamanuensis +4771214264 signe.g.julnes@himolde.no
Bilde av Kristin Elisabeth Juvik Juvik, Kristin Elisabeth Høgskolelektor +4771195846 416 07 352 kristin.e.juvik@himolde.no
Bilde av Else Jørgensen Jørgensen, Else Førstelektor +4771214011 Else.Jorgensen@hiMolde.no
Bilde av Emmy Elizabeth Langøy Langøy, Emmy Elizabeth Førsteamanuensis +4771195828 Emmy.E.Langoy@himolde.no
Bilde av Bjørn Kjetil Larsen Larsen, Bjørn Kjetil Høgskolelektor +4771195749 920 47 008 Bjorn.K.Larsen@himolde.no
Bilde av Else Lykkeslet Lykkeslet, Else Professor emerita +4771214017 Else.Lykkeslet@hiMolde.no
Bilde av Beth Helen Tomren Løken Løken, Beth Helen Tomren Høgskolelektor +4771195811 beth.h.t.loken@himolde.no
Bilde av Bente Dale Malones Malones, Bente Dale Høgskolelektor +4771214251 Bente.D.Malones@hiMolde.no
Bilde av Eva Skov Meese Meese, Eva Skov Høgskolelektor +4771214044 Eva.S.Meese@himolde.no
Bilde av Marita Christina Susanne Melby Melby, Marita Christina Susanne Høgskolelektor +4771195859 986 90 611 marita.c.s.melby@himolde.no
Bilde av Ragnhild Karen Astad Michaelsen Michaelsen, Ragnhild Karen Astad Førstelektor +4771214038 ragnhild.k.a.michaelsen@himolde.no
Bilde av Elin Mordal Mordal, Elin Stipendiat i helse- og sosialfag +4771214025 Elin.Mordal@hiMolde.no
Bilde av Ingunn Pernille Mundal Mundal, Ingunn Pernille Førsteamanuensis +4771214039 Ingunn.P.Mundal@himolde.no
Bilde av Kjellaug Klock Myklebust Myklebust, Kjellaug Klock Høgskolelektor +4771195783 Kjellaug.Myklebust@hiMolde.no
Bilde av Tove Myrvang Myrvang, Tove Høgskolelektor +4771214019 Tove.Myrvang@himolde.no
Bilde av Elfrid Oddny Måløy Måløy, Elfrid Oddny Høgskolelektor +4771214067 elfrid.o.maloy@himolde.no
Bilde av Anita Nilsen Nilsen, Anita Høgskolelektor +4771195791 Anita.Nilsen@himolde.no