Avdeling for helse- og sosialfag - Side 4

Søk etter personer

Personer 76 - 89 av 89
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Tiril Tøien Tøien, Tiril Stipendiat i helse- og sosialfag +4771195863 tiril.toien@himolde.no
Bilde av Ingeborg Ulvund Ulvund, Ingeborg Førsteamanuensis +4771214032 Ingeborg.Ulvund@hiMolde.no
Bilde av Jeanette Varpen Unhjem Unhjem, Jeanette Varpen Førsteamanuensis +4771214114 99696923 Jeanette.V.Unhjem@hiMolde.no
Vasset, Frøydis Perny 1013 Professor +4771195964 froydis.p.vasset@himolde.no
Bilde av Solveig Karin Bø Vatnar Vatnar, Solveig Karin Bø Professor +4771195835 Solveig.K.B.Vatnar@himolde.no
Bilde av Solfrid Vatne Vatne, Solfrid Professor +4771214026 Solfrid.Vatne@hiMolde.no
Vestad, Marit Høgskolelektor II +4771195848 Marit.Vestad@himolde.no
Wang, Eivind Professor +4771195812 Eivind.Wang@himolde.no
Bilde av Sandra Marie Weltzien Weltzien, Sandra Marie Førsteamanuensis +4771195938 sandra.m.weltzien@himolde.no
Bilde av Guro Fiskergård Werner Werner, Guro Fiskergård Stipendiat +4771195779 Guro.F.Werner@himolde.no
Westad, Ylva Stokke Høgskolelektor +4771195870 ylva.s.westad@himolde.no
Bilde av Atle Ødegård Ødegård, Atle Professor +4771214014 Atle.Odegard@hiMolde.no
Bilde av May Østby Østby, May Førstelektor II +4771214022 May.Ostby@hiMolde.no
Aasgård, Ingrid Krohn 1008 Høgskolelektor +4771195966 ingrid.k.aasgard@himolde.no