Avdeling for helse- og sosialfag - Side 4

Søk etter personer

Personer 76 - 86 av 86
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Tiril Tøien Tøien, Tiril Stipendiat i helse- og sosialfag +4771195863 tiril.toien@himolde.no
Bilde av Ingeborg Ulvund Ulvund, Ingeborg Førsteamanuensis +4771214032 Ingeborg.Ulvund@hiMolde.no
Bilde av Jeanette Varpen Unhjem Unhjem, Jeanette Varpen Førsteamanuensis +4771214114 99696923 Jeanette.V.Unhjem@hiMolde.no
Bilde av Solveig Karin Bø Vatnar Vatnar, Solveig Karin Bø Professor +4771195835 Solveig.K.B.Vatnar@himolde.no
Bilde av Solfrid Vatne Vatne, Solfrid Professor +4771214026 Solfrid.Vatne@hiMolde.no
Wang, Eivind Professor II +4771195812 Eivind.Wang@himolde.no
Bilde av Guro Fiskergård Werner Werner, Guro Fiskergård Stipendiat +4771195779 Guro.F.Werner@himolde.no
Westad, Ylva Stokke Høgskolelektor +4771195870 ylva.s.westad@himolde.no
Willumsen, Elisabeth Professor II +4771195769 Elisabeth.Willumsen@himolde.no
Bilde av Atle Ødegård Ødegård, Atle Professor +4771214014 Atle.Odegard@hiMolde.no
Bilde av May Østby Østby, May Førstelektor II +4771214022 May.Ostby@hiMolde.no