Avdeling for økonomi og samfunnsvitenskap

Søk etter personer

Personer 1 - 25 av 51
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Anagnostopoulos, Christos Førsteamanuensis +4771195823 Christos.Anagnostopoulos@himolde.no Permisjon til 31.7.2023
Bilde av Dag Erik Berg Berg, Dag Erik Førsteamanuensis +4771195850 dag.e.berg@himolde.no
Bilde av Dag Magne Berge Berge, Dag Magne Professor emeritus +4771214296 Dag.M.Berge@hiMolde.no
Bilde av Ove Bjarnar Bjarnar, Ove Professor emeritus Ove.Bjarnar@himolde.no
Borvik, Bjørnar Professor II Bjornar.Borvik@himolde.no
Bilde av Odd Anders Bøyum-Folkeseth Bøyum-Folkeseth, Odd Anders Førsteamanuensis +4771214237 Odd.A.Boyum-Folkeseth@hiMolde.no
Claes, Dag Harald Professor II Dag.H.Claes@himolde.no
Di Mattia, Alessandro Edoardo Giorgio David Stipendiat ØS +4771195934 +47 71195934 alessandro1.e.g.d.di.mattia@himolde.no
Bilde av Harald Klaus Dolles Dolles, Harald Klaus Professor +4771214085 harald.k.dolles@himolde.no
Eik, Mari Høgskolelektor +4771214003 mari.eik@himolde.no
Bilde av Inger Cecilie Frisvoll Frisvoll, Inger Cecilie Stipendiat ØS +4771214268 Inger.Cecilie.Frisvoll@himolde.no
Bilde av Hallgeir Gammelsæter Gammelsæter, Hallgeir Professor +4771214201 +4791553738 Hallgeir.Gammelsater@hiMolde.no
Gjendemsjø, Ronny Førsteamanuensis II ronny.gjendemsjo@himolde.no
Glærum, Marianne Høgskolelektor +4771195906 marianne.glarum@himolde.no
Gundersen, Andrea Christina Høgskolelektor +4771195757 andrea.c.gundersen@himolde.no
Gussiås, Ole Erik Høgskolelektor +4771195963 ole.e.gussias@himolde.no
Bilde av Bjørn Guvåg Guvåg, Bjørn Dosent emeritus Bjorn.Guvag@hiMolde.no
Bilde av Lise Lillebrygfjeld Halse Halse, Lise Lillebrygfjeld Professor i innovasjon og teknologi +4771214267 Lise.L.Halse@himolde.no Innovation Management, Supply Chain Management, Clusters, Sustainability, Digitalisering, International Business Strategy
Hassellund, Linn Kristin Høgskolelektor +4771214006 linn.k.hassellund@himolde.no
Bilde av Kjetil Kåre Haugen Haugen, Kjetil Kåre Professor +4771214255 +4799456006 kjetil.k.haugen@himolde.no
Bilde av Knut Peder Heen Heen, Knut Peder Førsteamanuensis +4771195814 Knut.P.Heen@himolde.no
Bilde av Kari Larna Hegdal Hegdal, Kari Larna Høgskolelektor +4771195901 kari.l.hegdal@himolde.no
Bilde av Kjell Marius Herskedal Herskedal, Kjell Marius Førsteamanuensis +4771214036 Kjell.M.Herskedal@hiMolde.no
Hjelseth, Arve Førsteamanuensis II arve.hjelseth@himolde.no
Bilde av Heidi Hogset Hogset, Heidi Førsteamanuensis +4771214229 Heidi.Hogset@hiMolde.no bærekraftig og robust landbruk og matforsyning