Avdeling for økonomi og samfunnsvitenskap

Søk etter personer

Personer 1 - 25 av 40
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Anagnostopoulos, Christos Førsteamanuensis II +4771195823 Christos.Anagnostopoulos@himolde.no
Bilde av Kari Elisabeth Bachmann Bachmann, Kari Elisabeth Dekan +4771214277 99322593 Kari.Bachmann@himolde.no
Berge, Dag Magne Førsteamanuensis +4771214296 Dag.M.Berge@hiMolde.no
Bilde av Ove Bjarnar Bjarnar, Ove Professor +4771214034 Ove.Bjarnar@himolde.no
Borvik, Bjørnar Professor II +4771195781 Bjornar.Borvik@himolde.no
Bilde av Linda Bøyum-Folkeseth Bøyum-Folkeseth, Linda Høgskolelektor +4771214256 95220664 Linda.Boyum-Folkeseth@hiMolde.no
Bilde av Odd Anders Bøyum-Folkeseth Bøyum-Folkeseth, Odd Anders Førsteamanuensis +4771214237 Odd.A.Boyum-Folkeseth@hiMolde.no
Claes, Dag Harald Professor II Dag.H.Claes@himolde.no
Bilde av Harald Dolles Dolles, Harald Professor +4771214085 Harald.Dolles@himolde.no
Bilde av Inger Cecilie Frisvoll Frisvoll, Inger Cecilie Stipendiat +4771214268 48254135 Inger.Cecilie.Frisvoll@himolde.no
Bilde av Hallgeir Gammelsæter Gammelsæter, Hallgeir Professor +4771214201 +4791553738 Hallgeir.Gammelsater@hiMolde.no
Bilde av Ingunn Gjerde Gjerde, Ingunn Førsteamanuensis +4771214209 Ingunn.Gjerde@hiMolde.no
Bilde av Bjørn Guvåg Guvåg, Bjørn Dosent +4771214214 Bjorn.Guvag@hiMolde.no
Bilde av Lise Lillebrygfjeld Halse Halse, Lise Lillebrygfjeld Professorstipendiat +4771214267 Lise.L.Halse@himolde.no Innovation Management, Supply Chain Management, Clusters, Sustainability, Digitalisering, International Business Strategy
Bilde av Kjetil Kåre Haugen Haugen, Kjetil Kåre Professor +4771214255 +4799456006 Kjetil.Haugen@hiMolde.no
Bilde av Knut Peder Heen Heen, Knut Peder Førsteamanuensis +4771195814 Knut.P.Heen@himolde.no
Bilde av Kjell Marius Herskedal Herskedal, Kjell Marius Førsteamanuensis +4771214036 41441398 Kjell.M.Herskedal@hiMolde.no
Bilde av Heidi Hogset Hogset, Heidi Førsteamanuensis +4771214229 93815900 Heidi.Hogset@hiMolde.no bærekraftig og robust landbruk og matforsyning
Bilde av Beinta i Jakupsstovu Jakupsstovu, Beinta i Professor +4771214208 Beinta.Jakupsstovu@hiMolde.no
Bilde av Christina Berg Johansen Johansen, Christina Berg Førsteamanuensis +4771195763 Christina.B.Johansen@himolde.no
Bilde av Ralf Kirchhoff Kirchhoff, Ralf Førsteamanuensis II 93037991 Ralf.Kirchhoff@himolde.no
Kleivenes, Ole Martin Høgskolelektor +4771195818 Ole.M.Kleivenes@himolde.no
Bilde av Alexander Krumer Krumer, Alexander Professor +4771195746 Alexander.Krumer@himolde.no
Bilde av Sølve Mikal Krekvik Nerland Nerland, Sølve Mikal Krekvik Førsteamanuensis +4771214298 41440863 Solve.M.Nerland@himolde.no Organisasjonsteori, Ledelse, Statsvitenskap
Ohren, Ottar Førsteamanuensis +4771214225 922 67815 Ottar.Ohren@himolde.no