Avdeling for helse- og sosialfag - Side 3

Søk etter personer

Personer 51 - 75 av 76
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Aud Jorun Orøy Orøy, Aud Jorun Førsteamanuensis +4771214016 Aud.J.Oroy@hiMolde.no
Bilde av Laila Solli Reitan Reitan, Laila Solli Høgskolelektor +4771214257 Laila.S.Reitan@himolde.no
Bilde av Anne Marie Mork Rokstad Rokstad, Anne Marie Mork Professor +4771195786 Anne.M.M.Rokstad@himolde.no
Rønning, Solrun Brenk Høgskolelektor +4771214040 Solrun.B.Ronning@himolde.no
Bilde av Kristin Røvik Røvik, Kristin Høgskolelektor +4771214029 Kristin.Rovik@himolde.no
Råheim, Målfrid Professor Malfrid.Raheim@himolde.no
Sandøy, Marit Høgskolelektor +4771214061 Marit.Sandoy@hiMolde.no
Sigerseth, Palma Hildegunn Røsvik Kontorsjef +4771195770 +4745417970 Palma.R.Sigerseth@himolde.no
Skaret, Claudine Høgskolelektor +4771195792 Claudine.Skaret@himolde.no
Bilde av Inger Helen Solheim Solheim, Inger Helen Førsteamanuensis +4771195760 Inger.H.Solheim@himolde.no Kultur, brukermedvirkning, erfaringskunnskap, kropp og identitet
Storjord, May-Britt Høgskolelektor +4771214021 mast@himolde.no
Sundal, Hildegunn Førsteamanuensis +4771214045 Hildegunn.Sundal@hiMolde.no
Synnes, Oddgeir Arne Førsteamanuensis II Oddgeir.A.Synnes@himolde.no
Bilde av Siv Elin Nord Sæbjørnsen Sæbjørnsen, Siv Elin Nord Førsteamanuensis +4771214153 Siv.E.N.Sabjornsen@himolde.no
Bilde av Ragnhild Sættem Sættem, Ragnhild Høgskolelektor +4771214230 Ragnhild.Sattem@himolde.no Psykiatri, psykisk helse, psykiatrisk skjerming, veiledning, bachelor, mastergrad, sykepleie, vitenskapeteori, metode, kliniske studier
Bilde av Trine Tafjord Tafjord, Trine Høgskolelektor +4771214074 Trine.Tafjord@hiMolde.no
Bilde av Steinar Martinius Thorød Thorød, Steinar Martinius Førsteamanuensis +4771214023 Steinar.Thorod@hiMolde.no
Ulvund, Ingeborg Førstelektor +4771214032 Ingeborg.Ulvund@hiMolde.no
Bilde av Jeanette Varpen Unhjem Unhjem, Jeanette Varpen Førsteamanuensis +4771214114 99696923 Jeanette.V.Unhjem@hiMolde.no
Bilde av Solveig Karin Bø Vatnar Vatnar, Solveig Karin Bø Professor +4771195835 47240094 Solveig.K.B.Vatnar@himolde.no
Bilde av Solfrid Vatne Vatne, Solfrid Professor +4771214026 Solfrid.Vatne@hiMolde.no
Wang, Eivind Professor II +4771195812 Eivind.Wang@himolde.no
Werner, Guro Fiskergård Høgskolelektor +4771195779 Guro.F.Werner@himolde.no
Willumsen, Elisabeth Professor II +4771195769 Elisabeth.Willumsen@himolde.no
Bilde av Atle Ødegård Ødegård, Atle Professor +4771214014 Atle.Odegard@hiMolde.no