Avdeling for helse- og sosialfag - Side 3

Søk etter personer

Personer 51 - 75 av 86
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Kjellaug Klock Myklebust Myklebust, Kjellaug Klock Høgskolelektor +4771195783 Kjellaug.Myklebust@hiMolde.no
Bilde av Tove Myrvang Myrvang, Tove Høgskolelektor +4771214019 Tove.Myrvang@himolde.no
Bilde av Elfrid Oddny Måløy Måløy, Elfrid Oddny Høgskolelektor +4771214067 elfrid.o.maloy@himolde.no
Bilde av Anita Nilsen Nilsen, Anita Høgskolelektor +4771195791 Anita.Nilsen@himolde.no
Bilde av Linda Anette Kornstad Nygård Nygård, Linda Anette Kornstad Stipendiat i helse- og sosialfag +4771214076 Linda.K.Nygard@himolde.no
Bilde av Kristin Margreta Flydahl Næss Næss, Kristin Margreta Flydahl Høgskolelektor +4771195764 Kristin.F.Ness@himolde.no
Bilde av Aud Jorun Orøy Orøy, Aud Jorun Førsteamanuensis +4771214016 Aud.J.Oroy@hiMolde.no
Bilde av Laila Solli Reitan Reitan, Laila Solli Høgskolelektor +4771214257 Laila.S.Reitan@himolde.no
Bilde av Anne Marie Mork Rokstad Rokstad, Anne Marie Mork Professor +4771195786 99509819 Anne.M.M.Rokstad@himolde.no
Bilde av Kristin Røvik Røvik, Kristin Høgskolelektor +4771214029 Kristin.Rovik@himolde.no
Råheim, Målfrid Professor II Malfrid.Raheim@himolde.no
Sigerseth, Palma Hildegunn Røsvik Kontorsjef +4771195770 +4745417970 palma.h.r.sigerseth@himolde.no
Bilde av Claudine Skaret Skaret, Claudine Høgskolelektor +4771195792 Claudine.Skaret@himolde.no
Bilde av Regine Slinning Slinning, Regine Høgskolelektor +4771195864 regine.slinning@himolde.no
Bilde av Inger Helen Solheim Solheim, Inger Helen Førsteamanuensis +4771195760 Inger.H.Solheim@himolde.no Kultur, brukermedvirkning, erfaringskunnskap, kropp og identitet
Bilde av Tonje Sollid Sollid, Tonje Høgskolelektor +4771195861 tonje.sollid@himolde.no
Storjord, May-Britt Høgskolelektor +4771214021 May-Britt.Storjord@himolde.no Demens, Pårørende, Personsentrert omsorg
Storm, Marianne Professor II +4771195845 marianne.storm@himolde.no
Bilde av Hildegunn Sundal Sundal, Hildegunn Førsteamanuensis +4771214045 Hildegunn.Sundal@hiMolde.no
Sundberg, Gunn-Elin Høgskolelærer +4771195871 gunn-elin.sundberg@himolde.no
Synnes, Oddgeir Arne Førsteamanuensis II Oddgeir.A.Synnes@himolde.no
Bilde av Siv Elin Nord Sæbjørnsen Sæbjørnsen, Siv Elin Nord Førsteamanuensis +4771214153 Siv.E.N.Sabjornsen@himolde.no
Bilde av Ragnhild Sættem Sættem, Ragnhild Høgskolelektor +4771214230 Ragnhild.Sattem@himolde.no Psykiatri, psykisk helse, psykiatrisk skjerming, veiledning, bachelor, mastergrad, sykepleie, vitenskapeteori, metode, kliniske studier
Bilde av Trine Tafjord Tafjord, Trine Høgskolelektor +4771214074 Trine.Tafjord@hiMolde.no
Bilde av Steinar Martinius Thorød Thorød, Steinar Martinius Førsteamanuensis +4771214023 Steinar.Thorod@hiMolde.no