Avdeling for helse- og sosialfag

Søk etter personer

Personer 1 - 25 av 76
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Andestad, Tore Høgskolelektor Tore.Andestad@hiMolde.no
Bilde av Sanne Angel Angel, Sanne Professor Sanne.Angel@himolde.no
Bilde av Liv Bachmann Bachmann, Liv Høgskolelektor +4771214092 45662003 Liv.Bachmann@himolde.no
Bilde av Hege Bakken Bakken, Hege Høgskolelektor +4771214037 Hege.Bakken@hiMolde.no
Bilde av Ole Kristian Hoemsnes Berg Berg, Ole Kristian Hoemsnes Høgskolelektor +4771195771 Ole.K.H.Berg@himolde.no
Bilde av Inger Elisabeth Bergum Bergum, Inger Elisabeth Høgskolelektor +4771214259 Inger.E.Bergum@hiMolde.no
Bjørkly, Stål Kapstø Professor +4771214012 Stal.Bjorkly@hiMolde.no
Botslangen, Anne Madeleine Førsteamanuensis +4771214043 Anne.Botslangen@hiMolde.no
Bilde av Ole David Brask Brask, Ole David Førstelektor +4771214047 Ole.D.Brask@hiMolde.no
Bromstad, Thrine Marie Nøst Høgskolelærer +4771214247 thrine.m.n.bromstad@himolde.no
Bøhle, Kari Stipendiat +4771195829 Kari.Bohle@himolde.no
Chan, Garrett Førsteamanuensis II Garrett.Chan@himolde.no
Dale, Karl Yngvar Førsteamanuensis +4771214057 Karl.Y.Dale@himolde.no
Bilde av Trude Fløystad Eines Eines, Trude Fløystad Førsteamanuensis +4771214075 Trude.F.Eines@hiMolde.no
Ekeland, Tor-Johan Professor II Tor-Johan.Ekeland@himolde.no
Fillingsnes, Anne-Berit Høgskolelektor +4771214028 Anne.B.Fillingsnes@himolde.no
Fluttert, Frans Førsteamanuensis II Frans.Fluttert@himolde.no
Bilde av Cecilie Katrine Utheim Grønvik Grønvik, Cecilie Katrine Utheim Førstelektor +4771214072 99410689 Cecilie.Gronvik@hiMolde.no
Gutteberg, Anne Høgskolelektor +4771195761 Anne.Gutteberg@hiMolde.no
Bilde av Kari Johanne Westad Hauge Hauge, Kari Johanne Westad Førstelektor +4771214033 Kari.J.Hauge@hiMolde.no
Bilde av Stine Hauvik Hauvik, Stine Høgskolelektor +4771214035 Stine.Hauvik@himolde.no
Bilde av Tone Hegdal Hegdal, Tone Høgskolelektor +4771214024 Tone.Hegdal@hiMolde.no
Bilde av Wenche Mongstad Heggdal Heggdal, Wenche Mongstad Høgskolelektor +4771214020 90629866 Wenche.M.Heggdal@hiMolde.no
Bilde av Helene Hoemsnes Hoemsnes, Helene Høgskolelektor +4771214207 Helene.Hoemsnes@hiMolde.no Barn og unge, tverrfaglig og tverretatlig, kommunikasjon, samarbeidsorientert forskning
Hoff, Helge Andreas Førsteamanuensis +4771195731 HelgeAndreas.Hoff@himolde.no