Avdeling for økonomi og samfunnsvitenskap - Side 2

Søk etter personer

Personer 26 - 40 av 40
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Øivind Opdal Opdal, Øivind Høgskolelærer +4771214258 40048134 Oivind.Opdal@hiMolde.no
Bilde av Geir Oterhals Oterhals, Geir Høgskolelektor +4771214279 Geir.Oterhals@himolde.no
Panzer, Georg Inge Iversen Høgskolelektor i juridiske fag +4771214249 Georg.I.I.Panzer@himolde.no
Preuss, Holger Professor II Holger.Preuss@himolde.no
Bilde av Rasmus A Rasmussen Rasmussen, Rasmus A Førsteamanuensis bedriftsøkonomi +4771214242 Rasmus.Rasmussen@hiMolde.no
Rekdal, Eddie Flatmo Førstelektor +4771214204 Eddie.Rekdal@hiMolde.no
Bilde av Oskar Solenes Solenes, Oskar Førsteamanuensis +4771214293 +4799011213 Oskar.Solenes@hiMolde.no
Bilde av Carlos Sousa Sousa, Carlos Professor +4771195745 Carlos.Sousa@himolde.no International Marketing, International Business Strategy, Innovation Management
Bilde av Solveig Straume Straume, Solveig Førsteamanuensis +4771195773 Solveig.Straume@himolde.no
Bilde av Berit Svendsvik Svendsvik, Berit Kontorsjef +4771214164 +4791199469 Berit.Svendsvik@hiMolde.no
Bilde av Oddbjørn Sættem Sættem, Oddbjørn Førstelektor +4771214236 Oddbjorn.Sattem@hiMolde.no
Torsteinsen, Harald Professor II 952 07 740 Harald.Torsteinsen@himolde.no
Bilde av Morten Walløe Tvedt Tvedt, Morten Walløe Førsteamanuensis +4771214238 +4790673230 Morten.W.Tvedt@himolde.no
Bilde av Erlend Vik Vik, Erlend Stipendiat +4771214206 Erlend.Vik@himolde.no
Bilde av Turid Aarseth Aarseth, Turid Professor +4771214213 Turid.Aarseth@hiMolde.no