Avdeling for økonomi og samfunnsvitenskap - Side 2

Søk etter personer

Personer 26 - 47 av 47
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Kleivenes, Ole Martin Høgskolelektor +4771195818 Ole.M.Kleivenes@himolde.no
Bilde av Alexander Krumer Krumer, Alexander Professor +4771195746 Alex.Krumer@himolde.no
Meng, Can Stipendiat - ØS +4771195911 can.meng@himolde.no
Musau, Andrew Muteti Førsteamanuensis +4771195930 andrew.m.musau@himolde.no
Bilde av Sølve Mikal Krekvik Nerland Nerland, Sølve Mikal Krekvik Førsteamanuensis +4771214298 solve.m.k.nerland@himolde.no Organisasjonsteori, Ledelse, Statsvitenskap
Oskarsson, Ingrid Marie Leikvoll Stipendiat ØS +4771195854 ingrid.m.l.oskarsson@himolde.no
Bilde av Geir Oterhals Oterhals, Geir Høgskolelektor +4771214279 Geir.Oterhals@himolde.no
Panzer, Georg Inge Iversen Høgskolelektor i juridiske fag +4771214249 Georg.I.I.Panzer@himolde.no
Pedersen, Trine Elde Høgskolelektor +4771195929 trine.e.pedersen@himolde.no
Rekdal, Eddie Flatmo Førstelektor +4771214204 eddie.f.rekdal@himolde.no
Bilde av Jorunn Hoås Rødal Rødal, Jorunn Hoås Stipendiat ØS +4771195868 Jorunn.H.Rodal@himolde.no Samfunnsøkonomi, prioriteringer, helseledelse
Bilde av Oskar Solenes Solenes, Oskar Førsteamanuensis +4771214293 +4799011213 Oskar.Solenes@hiMolde.no
Bilde av Arezoo Soltani Soltani, Arezoo Førsteamanuensis +4771195852 arezoo.soltani@himolde.no
Bilde av Carlos Sousa Sousa, Carlos Professor +4771195745 Carlos.Sousa@himolde.no International Marketing, International Business Strategy, Innovation Management
Bilde av Solveig Straume Straume, Solveig Førsteamanuensis +4771195773 Solveig.Straume@himolde.no
Bilde av Berit Svendsvik Svendsvik, Berit Kontorsjef +4771214164 +4791199469 Berit.Svendsvik@hiMolde.no
Bilde av Oddbjørn Sættem Sættem, Oddbjørn Førstelektor +4771214236 Oddbjorn.Sattem@hiMolde.no
Bilde av Morten Walløe Tvedt Tvedt, Morten Walløe Førsteamanuensis +4771214238 +4790673230 Morten.W.Tvedt@himolde.no
Bilde av Erlend Vik Vik, Erlend Førsteamanuensis +4771214206 Erlend.Vik@himolde.no
Welle, Kari Grethe Koppang Høgskolelektor +4771195937 kari.g.k.welle@himolde.no
Woie, Janne Høgskolelektor II +4771195847 janne.woie@himolde.no
Bilde av Turid Aarseth Aarseth, Turid Professor +4771214213 Turid.Aarseth@hiMolde.no