Avdeling for logistikk

Søk etter personer

Personer 1 - 25 av 63
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Abbasi, Somayeh Vitenskapelig assistent +4771195878 somayeh.abbasi@himolde.no
Bilde av Terje Lauvaas Andersen Andersen, Terje Lauvaas Stipendiat i logistikk +4771195752 Terje.Andersen@himolde.no Stipendiat Logistikk
Bilde av Agaraoli Aravazhi Aravazhi, Agaraoli Stipendiat i logistikk +4771195815 Agaraoli.Aravazhi@himolde.no Stipendiat Logistikk
Bilde av Halvard Arntzen Arntzen, Halvard Førsteamanuensis +4771214215 Halvard.Arntzen@hiMolde.no
Bilde av Terje Bach Bach, Terje Stipendiat i logistikk +4771214073 +4793255838 Terje.Bach@hiMolde.no Stipendiat Logistikk
Bilde av Mohamed Ben Ahmed Ben Ahmed, Mohamed Stipendiat i logistikk +4771195735 mohamed.ben.ahmed@himolde.no Stipendiat Logistikk
Bilde av Håkon Bentsen Bentsen, Håkon Stipendiat i logistikk +4771195831 Hakon.Bentsen@himolde.no Stipendiat Logistikk
Bilde av Svein Bråthen Bråthen, Svein Professor +4771214297 97089852 Svein.Brathen@hiMolde.no
Buvik, Arnt Sture Professor emeritus +4771214235 arnt.s.buvik@himolde.no
Bilde av Ketil Danielsen Danielsen, Ketil Førsteamanuensis +4771214212 Ketil.Danielsen@himolde.no simulering, programmering, informatikk
Bilde av Jens-Eric Eliassen Eliassen, Jens-Eric Førsteamanuensis +4771214077 97720521 Jens-Eric.Eliassen@himolde.no
Emblemsvåg, Jan Førsteamanuensis II Jan.Emblemsvag@himolde.no
Engelseth, Per Professor +4771214068 Per.Engelseth@himolde.no
Flovik, Vegard Førsteamanuensis +4771195898 vegard.flovik@himolde.no
Bilde av Mikhail Fominykh Fominykh, Mikhail Førsteamanuensis Mikhail.Fominykh@himolde.no
Bilde av Irina Gribkovskaia Gribkovskaia, Irina Professor +4771214211 +4797196992 Irina.Gribkovskaia@hiMolde.no
Halskau, Øyvind Professor emeritus Oyvind.Halskau@hiMolde.no
Hammervoll, Trond Professor II +4771195806 Trond.Hammervoll@himolde.no
Bilde av Lisa Hansson Hansson, Lisa Professor +4771195809 Lisa.Hansson@himolde.no
Harun, Magoti Daniel Stipendiat i logistikk +4771195834 Magoti.d.Harun@himolde.no Stipendiat Logistikk
Hauge, Olav Amanuensis +4771214244 Olav.Hauge@hiMolde.no
Bilde av Berit Irene Helgheim Helgheim, Berit Irene Førsteamanuensis +4771214261 Berit.I.Helgheim@hiMolde.no
Bilde av Harald Martin Hjelle Hjelle, Harald Martin Professor +4771214241 Harald.Hjelle@hiMolde.no
Bilde av Arild Hoff Hoff, Arild Professor +4771214202 91131410 Arild.Hoff@hiMolde.no
Bilde av Karoline Louise Hoff Hoff, Karoline Louise Stipendiat i logistikk +4771214283 Karoline.L.Hoff@himolde.no Stipendiat Logistikk