English version of this page

Personer - Side 4

Søk etter personer

Personer 151 - 200 av 259
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Ann Helen Muren Muren, Ann Helen Rådgiver +4771214111 Ann.H.Muren@hiMolde.no
Bilde av Deodat Edward Mwesiumo Mwesiumo, Deodat Edward Førsteamanuensis +4771195813 Deodat.E.Mwesiumo@himolde.no Digitalisering, Offentlig anskaffelse, Bærekraftig, Reiseliv, Innkjøp
Bilde av Kjellaug Klock Myklebust Myklebust, Kjellaug Klock Høgskolelektor +4771195783 Kjellaug.Myklebust@hiMolde.no
Bilde av Falko Müller Müller, Falko Stipendiat i logistikk +4771214289 Falko.Muller@himolde.no Stipendiat Logistikk
Bilde av Anette Kristin Myrstad Myrstad, Anette Kristin Seniorrådgiver +4771214105 anette.k.myrstad@himolde.no
Bilde av Tove Myrvang Myrvang, Tove Høgskolelektor +4771214019 Tove.Myrvang@himolde.no
Bilde av Elfrid Oddny Måløy Måløy, Elfrid Oddny Høgskolelektor +4771214067 elfrid.o.maloy@himolde.no
Bilde av Sølve Mikal Krekvik Nerland Nerland, Sølve Mikal Krekvik Førsteamanuensis +4771214298 solve.m.k.nerland@himolde.no Organisasjonsteori, Ledelse, Statsvitenskap
Bilde av Øystein Nerland Nerland, Øystein Teamleder opptak +4771214131 Oystein.Nerland@himolde.no Opptak
Bilde av Renata Marta Kruszynska Nes Nes, Renata Marta Kruszynska Renholdsoperatør Renata.Nes@himolde.no
Bilde av Vipavee Niamcham Niamcham, Vipavee Renholder Vipavee.Niamcham@himolde.no
Bilde av Stian Grimsrud Nicolaisen Nicolaisen, Stian Grimsrud Bibliotekar +4771195877 stian.g.nicolaisen@himolde.no
Bilde av Anita Nilsen Nilsen, Anita Høgskolelektor +4771195791 Anita.Nilsen@himolde.no
Bilde av Grete Helen Notøy Notøy, Grete Helen Rådgiver +4771214216 grete.h.notoy@himolde.no
Bilde av Linda Anette Kornstad Nygård Nygård, Linda Anette Kornstad Stipendiat i helse- og sosialfag +4771214076 Linda.K.Nygard@himolde.no
Bilde av Kristin Margreta Flydahl Næss Næss, Kristin Margreta Flydahl Høgskolelektor +4771195764 Kristin.F.Ness@himolde.no
Bilde av Tove Margrethe Oddtrøen Oddtrøen, Tove Margrethe Førstekonsulent +4771214162 tove.m.oddtroen@himolde.no Cristin, Lån, Fjernlån, Arbeidsnotater, Særtrykk
Olstad, Asmund Dekan / Professor +4771214218 Asmund.Olstad@hiMolde.no
Bilde av Øivind Opdal Opdal, Øivind Høgskolelærer +4771214258 Oivind.Opdal@hiMolde.no
Bilde av Tove Orheim Orheim, Tove Kontorsjef +4771195833 46410074 Tove.Orheim@himolde.no
Bilde av Rolf Magnus Orø Orø, Rolf Magnus Seniorrådgiver +4771195799 91328049 Rolf.M.Oro@himolde.no Digitalisering, undervisning, video, powerpoint, podcast, teknisk hjelp
Bilde av Aud Jorun Orøy Orøy, Aud Jorun Førsteamanuensis +4771214016 Aud.J.Oroy@hiMolde.no
Oskarsson, Ingrid Marie Leikvoll Høgskolelektor +4771195854 ingrid.m.l.oskarsson@himolde.no
Bilde av Geir Oterhals Oterhals, Geir Høgskolelektor +4771214279 Geir.Oterhals@himolde.no
Panzer, Georg Inge Iversen Høgskolelektor i juridiske fag +4771214249 Georg.I.I.Panzer@himolde.no
Bilde av Lene Charlotte Pedersen Pedersen, Lene Charlotte Spesialbibliotekar +4771214165 Lene.C.Pedersen@himolde.no
Pettersen, Bård Inge Austigard Høgskolelektor +4771214058 bard.i.a.pettersen@himolde.no
Pettersen, Laila Bekken Førstekonsulent +4771195869 laila.b.pettersen@himolde.no
Preuss, Holger Professor II Holger.Preuss@himolde.no
Bilde av Yury Redutskiy Redutskiy, Yury Førsteamanuensis +4771195794 71195794 Yury.Redutskiy@himolde.no
Bilde av Laila Solli Reitan Reitan, Laila Solli Høgskolelektor +4771214257 Laila.S.Reitan@himolde.no
Rekdal, Eddie Flatmo Førstelektor +4771214204 eddie.f.rekdal@himolde.no
Bilde av Per Kristian Rekdal Rekdal, Per Kristian Førsteamanuensis +4771195777 Per.K.Rekdal@himolde.no
Bilde av Anne Marie Mork Rokstad Rokstad, Anne Marie Mork Professor +4771195786 99509819 Anne.M.M.Rokstad@himolde.no
Bilde av Erik Rolfsen Rolfsen, Erik Høgskolelektor +4771195744 Erik.Rolfsen@himolde.no
Romfo, Rickard Avdelingsingeniør +4771214172 +4747600754 Rickard.Romfo@hiMolde.no
Ruste, Hildegunn Løvsletten Høgsk-/øvingslærer +4771195905 hildegunn.l.ruste@himolde.no
Bilde av Tom Rye Rye, Tom Professor +4771195879 tom.rye@himolde.no Logistikk, Transport demand, transport
Bilde av Evy Røbekk Røbekk, Evy Renholdsleder +4771214101 Evy.Robekk@hiMolde.no
Bilde av Jorunn Hoås Rødal Rødal, Jorunn Hoås Vit. assistent +4771195868 Jorunn.H.Rodal@himolde.no
Bilde av Anne Grete Rønneberg Rønneberg, Anne Grete Renholdsoperatør Anne.G.Ronneberg@hiMolde.no
Bilde av Kristin Røvik Røvik, Kristin Høgskolelektor +4771214029 Kristin.Rovik@himolde.no
Råheim, Målfrid Professor II Malfrid.Raheim@himolde.no
Sandbæk, Birgithe Eckermann Førsteamanuensis +4771214252 birgithe.e.sandbak@himolde.no
Bilde av Katerina Shaton Shaton, Katerina Postdoktor +4771195784 Katerina.Shaton@himolde.no
Shaabani, Homayoun Stipendiat i logistikk +4771195839 Homayoun.Shaabani@himolde.no Stipendiat Logistikk
Sigerseth, Palma Hildegunn Røsvik Kontorsjef +4771195770 +4745417970 palma.h.r.sigerseth@himolde.no
Bilde av Claudine Skaret Skaret, Claudine Høgskolelektor +4771195792 Claudine.Skaret@himolde.no
Bilde av Regine Slinning Slinning, Regine Høgskolelektor +4771195864 regine.slinning@himolde.no
Bilde av Line Slyngstad Slyngstad, Line Stipendiat i logistikk +4771214226 Line.Slyngstad@himolde.no Stipendiat Logistikk