English version of this page

Personer - Side 2

Søk etter personer

Personer 51 - 100 av 280
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Tom Grøvdal Eriksen Eriksen, Tom Grøvdal Førstekonsulent +4771195981 tom.g.eriksen@himolde.no P360, Public360, dokumentforvaltning, arkiv, journal, dokument, innsyn, utvalg, råd, styre
Bilde av Anne-Berit Fillingsnes Fillingsnes, Anne-Berit Høgskolelektor +4771214028 Anne.B.Fillingsnes@himolde.no
Bilde av Lilja Salminen Flovikholm Flovikholm, Lilja Salminen Førstekonsulent +4771195885 lilja.s.flovikholm@himolde.no Regnskap
Fluttert, Frans Førsteamanuensis II Frans.Fluttert@himolde.no
Bilde av Bente Weiseth Frantzen Frantzen, Bente Weiseth Kontorsjef +4771195843 47879658 Bente.W.Frantzen@himolde.no Kristiansund
Bilde av Inger Cecilie Frisvoll Frisvoll, Inger Cecilie Stipendiat ØS +4771214268 Inger.Cecilie.Frisvoll@himolde.no
Furberg, Anne-Sofie Professor +4771195873 anne-sofie.furberg@himolde.no
Bilde av Anne Line Hoemsnes Fure Fure, Anne Line Hoemsnes Rådgiver +4771214149 Anne.L.H.Fure@hiMolde.no Lønn, Tid/Fravær, Nav-refusjoner
Bilde av Marion Furseth Furseth, Marion Førstekonsulent +4771195820 Marion.Furseth@himolde.no opptak, studentservice, timeplan, time-edit
Bilde av Hallgeir Gammelsæter Gammelsæter, Hallgeir Professor +4771214201 +4791553738 Hallgeir.Gammelsater@hiMolde.no
Bilde av Randi Gammelsæter Gammelsæter, Randi Seniorrådgiver +4771214124 Randi.Gammelsater@hiMolde.no
Gatta, Valerio Professor II valerio.gatta@himolde.no
Gebrehawariat, Habte Tekeste Renholder habte.t.gebrehawariat@himolde.no
Gjendemsjø, Ronny Førsteamanuensis II ronny.gjendemsjo@himolde.no
Bilde av Ingunn Gjerde Gjerde, Ingunn Førsteamanuensis +4771214209 Ingunn.Gjerde@hiMolde.no
Glærum, Marianne Høgskolelektor +4771195906 marianne.glarum@himolde.no
Bilde av Irina Gribkovskaia Gribkovskaia, Irina Professor +4771214211 +4797196992 Irina.Gribkovskaia@hiMolde.no
Bilde av Stian Grimsskog Grimsskog, Stian Bibliotekar +4771195877 stian.grimsskog@himolde.no
Bilde av Cecilie Katrine Utheim Grønvik Grønvik, Cecilie Katrine Utheim Førsteamanuensis +4771214072 cecilie.k.u.gronvik@himolde.no
Gundersen, Andrea Christina Høgskolelektor +4771195757 andrea.c.gundersen@himolde.no
Gussiås, Ole Erik Høgskolelektor +4771195963 ole.e.gussias@himolde.no
Bilde av Jørn Gustad Gustad, Jørn Seniorrådgiver +4771214136 Jorn.R.Gustad@hiMolde.no HA, HTA og Personal, Seniorrådgiver
Gutteberg, Anne Høgskolelektor +4771195761 Anne.Gutteberg@hiMolde.no
Bilde av Bjørn Guvåg Guvåg, Bjørn Dosent emeritus Bjorn.Guvag@hiMolde.no
Hagset, Bjørn Ove Høgskolelærer +4771195754 Bjorn.O.Hagset@himolde.no
Bilde av Lise Lillebrygfjeld Halse Halse, Lise Lillebrygfjeld Professor i innovasjon og teknologi +4771214267 Lise.L.Halse@himolde.no Innovation Management, Supply Chain Management, Clusters, Sustainability, Digitalisering, International Business Strategy
Halten, Gro Høgskolelektor +4771195902 gro.halten@himolde.no
Bilde av Svein Ivar Halvorsen Halvorsen, Svein Ivar Seniorrådgiver +4771214115 Svein.I.Halvorsen@himolde.no
Bilde av Lisa Hansson Hansson, Lisa Professor +4771195809 Lisa.Hansson@himolde.no
Harun, Magoti Daniel Stipendiat i logistikk +4771195834 Magoti.d.Harun@himolde.no Stipendiat Logistikk
Hassellund, Linn Kristin Høgskolelektor +4771214006 linn.k.hassellund@himolde.no
Bilde av Kari Johanne Westad Hauge Hauge, Kari Johanne Westad Dosent +4771214033 kari.j.w.hauge@himolde.no
Bilde av Kjetil Kåre Haugen Haugen, Kjetil Kåre Professor +4771214255 +4799456006 kjetil.k.haugen@himolde.no
Bilde av Sigrid Haugros Haugros, Sigrid Rådgiver +4771195956 Sigrid.Haugros@himolde.no
Bilde av Stine Hauvik Hauvik, Stine Høgskolelektor +4771214035 Stine.Hauvik@himolde.no
Bilde av Knut Peder Heen Heen, Knut Peder Førsteamanuensis +4771195814 Knut.P.Heen@himolde.no
Bilde av Kari Larna Hegdal Hegdal, Kari Larna Høgskolelektor +4771195901 kari.l.hegdal@himolde.no
Bilde av Tone Hegdal Hegdal, Tone Høgskolelektor +4771214024 Tone.Hegdal@hiMolde.no
Bilde av Berit Irene Helgheim Helgheim, Berit Irene Førsteamanuensis +4771214261 Berit.I.Helgheim@hiMolde.no
Bilde av Kjell Marius Herskedal Herskedal, Kjell Marius Førsteamanuensis +4771214036 Kjell.M.Herskedal@hiMolde.no
Bilde av Harald Martin Hjelle Hjelle, Harald Martin Professor +4771214241 Harald.Hjelle@hiMolde.no
Hjelseth, Arve Førsteamanuensis II arve.hjelseth@himolde.no
Bilde av Helene Hoemsnes Hoemsnes, Helene Høgskolelektor +4771214207 Helene.Hoemsnes@hiMolde.no Barn og unge, tverrfaglig og tverretatlig, kommunikasjon, samarbeidsorientert forskning
Bilde av Arild Hoff Hoff, Arild Professor +4771214202 91131410 Arild.Hoff@hiMolde.no
Hoff, Helge Andreas Førsteamanuensis II Helge.A.Hoff@himolde.no
Bilde av Karoline Louise Hoff Hoff, Karoline Louise Stipendiat i logistikk +4771214283 Karoline.L.Hoff@himolde.no Stipendiat Logistikk
Bilde av Heidi Hogset Hogset, Heidi Førsteamanuensis +4771214229 Heidi.Hogset@hiMolde.no bærekraftig og robust landbruk og matforsyning
Bilde av Ingrid Johnsen Hogstad Hogstad, Ingrid Johnsen Førsteamanuensis +4771195824 Ingrid.J.Hogstad@himolde.no
Bilde av Hege Bente Hol Hol, Hege Bente Stipendiat i helse- og sosialfag +4771214049 Hege.Hol@hiMolde.no
Bilde av Johan Holmgren Holmgren, Johan Dekan +4771195810 Johan.Holmgren@himolde.no Transport Economics, Transport demand, Mode choice, Transport pricing